Oyunlarda uzaktaki nesnelerde kenarlar titriyor

Silentac

Hectopat
Evet arkadaşlar, daha önce de yazmıştım ancak bir sonuç bulamadım. Ekranımda aşağıdaki videoda gördüğünüz gibi bir titreme sorunu var. Önceden ara sıra oluyordu ancak ayarları değiştirince bir şekilde düzeliyordu ancak bu AMD sürekli olarak güncellemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum oyunların kenarları kafayı yedi. Yani ben hareket etmesem mesela PUBG'de durduğum yerde kenarlar titriyor. Bunu NVIDIA denetim masasında çözebilenler olmuş ancak ben bir AMD kullanıcısı olarak her yolu deneyen birisi olarak çözüme kavuşamadım. Sorun oyunlarda değil yani şöyle söyleyeyim Zula oyununda bile var bu sorun, sorun monitör de değil çünkü ben yeni 240Hz monitör aldım, bu sorun oluşmaya başladı dedim kendi kendime monitör mü sıkıntılı diye ancak eski monitörümde de deneyince aynı sorun geçerli. Lütfen benim gibi bu sorunu yaşayıp çözmüş olan bir AMD kullanıcısı bana yardımcı olsun. Artık yüreğimde derman kalmadı desem yeri var.
Sistem:
MSI B450M PRO-VDH Plus AMD B450 soket AM4 DDR4 3466MHz (O.C) VGA DVI HDMI anakart.
AMD Ryzen 5 2600 soket AM4 3.4GHz 19MB önbellek 6 çekirdek işlemci.
Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition 8 GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 ekran kartı.
Samsung 250GB 860 Evo SATA 3.0 2.5" SSD (550 MB okuma / 520 MB yazma)
Seagate 3.5" 1TB Barracuda SATA 3.0 7200RPM 64MB 210Mb/s okuma harddisk.
Adata XPG Gammix D30 8gbx1 3000MHz DDR4 Single PC RAM.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki sorun benim sorunumu izah ediyor. Yardımcı olanlara şimdiden minnettarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2 oynarken ayarlar düşük idi. Oyunda tirin kabini hariç her yer titriyordu. Ekran kartı değiştirdim. Ayarlar Ultraya aldım. Titreme sorunu çözüldü.

Diğer oyunlarda da var mı o sorun?

ETS 2 oynarken ayarlar düşük idi. Oyunda tirin kabini hariç her yer titriyordu. Ekran kartı değiştirdim. Ayarlar Ultraya aldım. Titreme sorunu çözüldü.

Diğer oyunlarda da var mı o sorun?
Evet hepsinde var ne yazıkki
Hiç çözümü olan yok mu ya ? Gerçekten bundan 1 hafta öncesine kadar hiçbir şey yoktu.
Benim gibi bu durumu yaşayan da mı yok ?

Geri
Yukarı