Çözüldü Oyunlardaki cfg dosyalarında 0 ve 3 değerleri ne anlama geliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'da CFG ayarlarında mesela 3 ve 0 değerleri var Shadowquality, texturequality için. Şimdi bunları 3 veya 0 yaparsam hangisinde en yüksek FPS alırım. Bu 0 ve 3 değerleri ne anlama geliyor?

Çözüm
0 ve 3 değerlerine göre yorum yapmak doğru olmaz.
Bir komut var 0 değerini girdiğinizde materyal kalitesini düşürüyor fazla FPS alıyorsunuz. Bir komut var çoklu çekirdek performansını aktive ediyor bunu 0 yaparsanız FPS kaybı yaşarsınız.
Genellikle CFG'lerde 0 Low, 1 Med, 2 High, 3 Ultra ayarlar için kullanılır. Valorant'ta nasıldır bilmiyorum tabi.
Muhtemelen 0 Low 2 Medium, 3 High ayardır. Ama tahmin tabiki.
Valorant'da CFG ayarlarında mesela 3 ve 0 değerleri var shadowquality, texturequality için. Şimdi bunları 3 veya 0 yaparsam hangisinde en yüksek FPS alırım. Bu 0 ve 3 değerleri ne anlama geliyor?

0 Devre dışı bırakma, en düşük anlamına gelir bu videoya göz atın isterseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0 ve 3 değerlerine göre yorum yapmak doğru olmaz.
Bir komut var 0 değerini girdiğinizde materyal kalitesini düşürüyor fazla FPS alıyorsunuz. Bir komut var çoklu çekirdek performansını aktive ediyor bunu 0 yaparsanız FPS kaybı yaşarsınız.
Genellikle CFG'lerde 0 Low, 1 Med, 2 High, 3 Ultra ayarlar için kullanılır. Valorant'ta nasıldır bilmiyorum tabi.
Muhtemelen 0 Low 2 Medium, 3 High ayardır. Ama tahmin tabiki.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı