Oyunlardan, Dizilerden, Filmlerden Zevk Alamıyorum

Salla artık kimsenin arkadaşı yok. Sosyal medya ve internet denilen şey bu kavramları yok etti. Artık her şey çok hızlı ve her şey internette. Koca bir nesil arkadaşsız büyüyor. Gelecekte ne psikopatlara gebe Allah bilir. Biz sokakta büyüyen son nesildik.

Mikrofonlu kulaklık aldım oyunlarda belki biriyle tanışırım arkadaş olurum sırf onun için oyuna girerim diye. Bugün geldi kulaklık ama yanlış gelmiş bildirdim cevap bekliyorum satın aldığım yerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel konuşmuyorum. İnternetten çok iyi arkadaşlıklar kuranlar da vardır ama benim gördüğüm internet üzerinden yapılan arkadaşlıklar en az internet kadar yalan oluyor. Zaman öldürebiliyorsan, moralini yükseltecekse ve kafadar birini bulabiliyorsan iyi bir şeydir tabii ki. Gerçek hayattan buluşabileceğin eli yüzü düzgün insan evladıysa daha güzel olur tabii. Dediğim gibi çoğu yalan oluyor. Bir hobi edinmen senin için daha iyi olur. STK'lar, gönüllü yardım kuruluşları ya da ücretsiz kurslara katılıp güzel arkadaşlıklar kurabilirsin.

Kendine bir hedef belirle ve o yolda ilerlemeni tavsiye ederim. Bu çok abartılı birşey de olabilir. Örnek vereyim mesela CS:GO'da en iyisi olmaya çalışabilirsin. Ya da mevki olarak bir yerlere gelmeye çalışabilirsin. Bir dükkan açmak kendi işinin sahibi olmayı kendine hedef olarak belirleyebilirsin. Bir insanın hayatın da bir amaç yoksa bence boş yaşıyor demektir. Niye yaşıyorsun diye sorulduğun da bir amacının olduğu bir hedefinin olduğunu söyleyebilmelisin.

Fitness a başla emin ol ki daha mutlu olursun.Birde aşık olmaya felan çalış ne kaybedersin ki?Spora git vücudunu geliştir fitness a felan arkadaşla da hiç gitme onlar yapmazsa sende sporundan eksik kalırsın bisiklet felan sür adrenalin yaşa bunlar cidden seni hayata bağlar ben canım sıkıldığında hep bisiklet sürerim günlük fitness a giderim 1 saat sende bunları yap birşey kaybetmezsin hem vaktin iyi geçer hemde kendini geliştirirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı