Oyunlardan zevk alamamanın önüne nasıl geçilir?

MacTavish53

Picopat
Yer
İstanbul
Eskiden hep iyi bir sistemimin olmasını isterdim, iyi oyunları oynamak isterdim. Şu an iyi bir sistemim var ama oyunlardan zevk alamıyorum canım sıkılıyor. Eskiden düzgün bir sistemim yokken bile daha çok oyun oynardım. O kadar para verdim sadece oturup şarkı dinliyorum. 😃 Nasıl aşacağım bunu? Ya da bilgisayarımda yapabileceğim başka şeyler önerebilir misiniz?

Eskiden hep iyi bir sistemimin olmasını isterdim, iyi oyunları oynamak isterdim. Şu an iyi bir sistemim var ama oyunlardan zevk alamıyorum canım sıkılıyor. Eskiden düzgün bir sistemim yokken bile daha çok oyun oynardım. O kadar para verdim sadece oturup şarkı dinliyorum. 😃 nasıl aşacağım bunu? Ya da bilgisayarımda yapabileceğim başka şeyler önerebilir misiniz?

Zevkine göre oyun bul. Illaki Online oyun değil piyasada milyonlarca oyun var internetten videoları izle gündeme bak. Illaki kafana göre oyun bulursun :)

Ben genellikle açık dünya oynardım. Sıkıldığımı hissettiğim an ana görev ve senaryo kasardım. Yan görevlere dalıp karakter geliştirme işi sıkar. Onun dışında oynayış süresi çok olan mesela 40 saat ve üzeri oyunları, peş peşe oynarsanız bezersiniz. Ben araya 2 3 saatlik inside gibi basit oyunlar alıyorum. Yoksa boğuyor oyun. Bazen komple single player oyunu bırakıp pubg vs oynuyorum. Sıkılınca tekrar single player oyunlara dönüyorum. Bu aralar mesela tek düze ilerleyen oyunlar oynuyorum. Valhala beni boğdu bende hepten kapalı dünya oyunlarla ilgiliyim bu ara... Özetle aynı tarz oyunları üst üste oynamamaya, uzun süren oyunlarda senaro gereği uzun diyaloglardan sıkılınca yan görev, yan görevden sıkılınca senaryo ilerletmeye çalışın.

Eskiden hep iyi bir sistemimin olmasını isterdim, iyi oyunları oynamak isterdim. Şu an iyi bir sistemim var ama oyunlardan zevk alamıyorum canım sıkılıyor. Eskiden düzgün bir sistemim yokken bile daha çok oyun oynardım. O kadar para verdim sadece oturup şarkı dinliyorum. 😃 nasıl aşacağım bunu? Ya da bilgisayarımda yapabileceğim başka şeyler önerebilir misiniz?

Takım oyunu deneyebilirsin sesli oyun deneyebilirsin belki senin kafada birisini de bulursun bu sayede.

Yeni konular

Geri
Yukarı