Oyunlardan zevk alamıyorum

KunaiQuıeto

Femtopat
Daha fazla  
Apex Legend oynuyorum, plat 2'yim ama eskiden aldığım zevki keyfi isteği bir türlü alamıyorum oynamak istiyorum ama keyif almadığım için güzel oynayamıyorum ve tek Apex Legend değil. Diğer oyunlarda aynı, yaşım 20 çok fazla oynamak istiyorum ama bir türlü zevk almıyorum. Apex'de 2 el atıp sıkılıyorum çıkıyorum. Belki tekrar deneyeyim diye giriyorum yine aynı. Hep kaybediyorum ve adam vuramıyorum, konsantre olamıyorum zevk almadığım için. Bunun nedeni nedir? Kendimi nasıl o dünyaya kaptırırım tekrar nasıl her maç 6-7 kill aldığım zamanki gibi olurum? Başka uğraşlar bul demeyin. Oynamak istiyorum ve zevk almam için çözüm yolu arıyorum.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    30,3 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Kill için oynamayın veya kazanmak için yanınıza eğlenceli bir arkadaşınızı alın tamamen zevkine nasıl isterseniz öyle oynayın sadece Apex için değil her oyun için geçerli mesela ben PUBG'ye girip adamları korkutuyorum arkadaşımla çok zevkli oluyor.

Günde 7-8 saat LoL, CS:GO gibi oyunlar oynuyordum 1 kere zevk aldığımı hatırlamıyorum. Sadece arkadaşlarımla oynarken zevk alıyordum fakat bu zevkte arkadaşlarımla olduğum içindi oyun oynadığım için değil.

Rekabetçi oyunlarda zevk almak istiyorsan ya çok iyi takım arkadaşları bulup her el kazanıp zevk alırsın ya da arkadaşlarınla oynayıp muhabbetle beraber oyunda akarsın.

Kill için oynamayın veya kazanmak için yanınıza eğlenceli bir arkadaşınızı alın tamamen zevkine nasıl isterseniz öyle oynayın sadece Apex için değil her oyun için geçerli mesela ben PUBG'ye girip adamları korkutuyorum arkadaşımla çok zevkli oluyor.
Xboxta duo atıcak arkadaş yok gibi yalnız oynamaktan sıkıldım solo giriyom hiç tat tuz yok Xbox ta ise fazla oynuycak insanlar bulamıyorum beraber 2 tane falan arkadaş var onlarla da çok nadir giriyoz

Geri
Yukarı