Oyunları kötü oynamak ve bilgisayardan anlamamak

alfm34

Hectopat
Yer
Memleket
Daha fazla  
Bir sürü oyun denedim: GTA 3, krunker. IO, assasin's Creed, Zula, PUBG, Minecraft, Max Payne, CS 1.6.. Ama hiçbirini beceremedim... GTA 3'te ilk 3 görevden sonra yapamadım, sinir oldum, assasin's Creed'i hiç oynayamadım bile...Minecraft'ı bile doğru düzgün oynayamıyorum üzerime doğru 3 tane zombi gelsin ölürüm yani... Krunker ve Zula'da doğar doğmaz öldürüyorlar zaten... Oyun kısmını geçtim arkadaşlarım bilgisayar terimlerini çok kullanıyor ve ben hiçbir şey anlamıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sürü oyun denedim: GTA 3, krunker. IO, assasin's Creed, Zula, PUBG, Minecraft, Max Payne, CS 1.6.. Ama hiçbirini beceremedim... GTA 3'te ilk 3 görevden sonra yapamadım, sinir oldum, assasin's Creed'i hiç oynayamadım bile...Minecraft'ı bile doğru düzgün oynayamıyorum üzerime doğru 3 tane zombi gelsin ölürüm yani... Krunker ve Zula'da doğar doğmaz öldürüyorlar zaten... Oyun kısmını geçtim arkadaşlarım bilgisayar terimlerini çok kullanıyor ve ben hiçbir şey anlamıyorum...
Öncelikle o tarz oyunları klavye ile oynamak zor. Şahsen ben de klavye ile oynayamıyorum. Oyun kolu ile Assassin's Creed GTA gibi oyunları çok rahat bir şekilde oynuyorum. Online kısma gelirsek. Onların hesabı paralı hesap ölmeniz gayet normal. Ayrıca online oyunlarda iyi olmak için biraz zaman verin kendinize. Son olarak ben de bilgisayar terimleri hakkında bir şey bilmiyordum cahil cühelaydım. En azından şimdi forumdakilere biraz daha yardımcı olabiliyorum. Araştırın ve kendinizi geliştirin!

Son 1 seneye kadar ben de senin gibiydim. Çok takma kafana. Zamanla anlamaya başlarsın.

Yavaş yavaş gelişen bir şey. Mesela ben de oyun oynamaya geç başladım sayılır, 10 yaşındayken Vice City'de görev noktalarını zor buluyordum şehir içinde. Kayboluyordum sürekli. Ama 7 8 yaşında Silkroad oynayabilen arkadaşlarım da var. Zamanla gelişir bunlar, oyununa bak sen. Bir de Gta 3'ün görevleri cidden zor. Rockstar'ın ilk 3D oyunu olduğu için biraz toyluk var görev tasarımlarında.

Aktif Pubg oyuncusu olarak 2500 saatim var. Ben bile hâlâ olgunlaşmış değilim. Kaldı ki pubg silah mekanikleri falan zor bir oyundur. Ve 2 gün oynamazsan silah spraylarini unutursun. Çok nankör bir oyundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı