Oyunları korsan oynayıp sonra satın almak

• Konuyu başlatan ZvS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B

ZvS

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Beşikten mezara talebe
Hayatımda hiç para sıkıntısı çekmedim fakat ilk defa bu kadar ciddi sıkıntı çekiyorum. Bundan dolayı da birkaç oyunu korsan oynayıp sonra satın almak istiyorum sonra yeniden şimdi kul hakkına gireceğiz unutursak diyerek vazgeçiyorum.

Siz hiç korsan oynayıp sonra oyunu satın aldınız mı ? Ya da korsan oyun olarak oynayıp sonradan satın alma hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Hiç korsan da oynamadım nasıl nereden indireceğimi de bilemiyorum.

Hayatımda hiç para sıkıntısı çekmedim fakat ilk defa bu kadar ciddi sıkıntı çekiyorum. Bundan dolayı da birkaç oyunu korsan oynayıp sonra satın almak istiyorum sonra yeniden şimdi kul hakkına gireceğiz unutursak diyerek vazgeçiyorum.

Siz hiç korsan oynayıp sonra oyunu satın aldınız mı ? Ya da korsan oyun olarak oynayıp sonradan satın alma hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Korsan oynayip almadigim ve korsan oynayip aldiklarim oldu. Para yoksa oynama muhabbeti artik pek calismiyor gibi burada da...

Bir Turk genci simdi 1 ay 300TL biriktirip oyuna boca mi etsin?

Korsan oynayip almadigim ve korsan oynayip aldiklarim oldu. Para yoksa oynama muhabbeti artik pek calismiyor gibi burada da...

Bir Turk genci simdi 1 ay 300TL biriktirip oyuna boca mi etsin?
Cevabımı aldım şimdi nefse felan yenik düşüp bu oyunu beğenmedim dursun sonra alırım diye erteleyebilirim. Oyunu da almayabilirim neler neler bu kafadan hiç düşünmemiştim. Çok teşekkür ederim konu kilitlenebilir.

Ayrıca yapacak birşey yok akılsız başların kahrını ayaklar değil bizler çekiyoruz. O konuda da yapabilecek birşeyimiz yok üstadım.

Siz hiç korsan oynayıp sonra oyunu satın aldınız mı? Ya da korsan oyun olarak oynayıp sonradan satın alma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fiyatlar alınacak gibi değil korsan oynayın gitsin.

Ya oyna korsanı. Bir oyun olmuş 200-500 lira civarında. Ha ileride kredi kartım olursa ve üstüne güzel bir param olursa steamden de alırım. Ama şu anda kartım yok olsa da param yok o yüzden crack.

Korsana destek vermiyoruz diyenler gelmeden okuyun.

Bu işin kul hakkı boyutu ayrı bir şey, madem bir oyun şu an 500-600 liraya dayanıyor, bu vatandaşın suçu mu sadece? Paran olduğu zaman satın alırsın, koskoca şirketler sizden gelecek 300 liraya muhtaç değiller elbette, ki onun Dolar veya Euro değeri bile çok düşük, çerez parası gibi. Elin Avrupalısı, 30 Euro vererek alırken biz neredeyse servet ödüyoruz. Vakti gelince imkanınız olunca satın alırsınız. Bu işin hak boyutu sadece korsan kullanmak zorunda kalanlara değil, Dolar'ı bu hale getirenlerde de aramak lazım. "PlayStation 5 herkesin alacağı bir şey değil" diyenler de vardı sonuçta.

Geri
Yukarı