Korsan oyunları destekliyor musunuz?

Oyun fiyatları bu kadar uçmadan önce crackli oyun indirmezdim (hala satışı olan oyunlar için).
Zaten 10-30 lira arasındaydı aldığım oyunlar. GTA 5'i indirimle 50 civarına aldım hatta. Steam dolara geçince işler hep bozuldu. Microsoft Store kullanmaya başladım sonra. Oyunlar sıkça indirime girdiği için istediğim bir oyun varsa alıyordum. Hatta Dead by Daylight'ı 20TL'ye almıştım (1-2 ay önce). Gold DLC indirime girince onu da aldım. Sadece 50TL'ye. 1100TL vermek yerine 70TL'ye hallettim işimi. Param olsa da gidip bir oyuna 1000+ lira vermem kusura bakmayın.

Bu konu hakkında dolardan önce yorum yapmıştım bir tane de sonra yapayım. Hala korsanı desteklemiyorum özellikle 500-600 bandından ucuz oyunlarda direkt karşı çıkıyorum. Steam fanboyu olmadığımdan oyunları daha ucuza Epic'ten alıp keyfime bakıyorum şahsen(bu Epic'i destekcisi oldugum icin degil oyunlar ucuz oldugu icin).

500-600 herkese ucuz olmayacağından dolayı maalesef destekliyorum. Kendi işimi elime aldığım zaman bırakmıştım korsanı ama yine fiyatlar uçtu, ister istemez kaçamak yapıyoruz.

10 yıllık oyunu 900 TL'ye satan firmalara korsan az bile kalıyor. Olduğun ülkeye durumu yüzünden özel fiyat vermiyorsan korsan oynandığında ağlamayacaksın.

Ne üzücü ve çocukca bir yorum.
Ülkeyi bu hale getiren oturup ağlamıyorda oyun yapımcısı niye ağlasın e be fikirleri çocuk fiziği adam kılıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı