Oyunları silmeden bilgisayar nasıl sıfırlanır?

ege kck

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Acemi Yazılımcı
Ben sistemi sıfırlayacağım fakat Epic Games, Steam üzerinden yüklediğim oyunlar silinsin istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-11 124240.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-11 124240.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 63
  • Ekran görüntüsü 2022-07-11 124319.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-11 124319.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 58
  • Ekran görüntüsü 2022-07-11 124339.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-11 124339.png
    13,1 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek zorunda kalacaksın. Arkadaşlar emin olmadığınız konular hakkında böyle kesin konuşmayın bence. Eğer dosyalarımı sakla seçeneğine tıklarsan uygulamaların silinir ancak oyunlar kalır. Daha sonra Steam'i tekrar yükleyip oyun dosyalarını steamapps içerisine atın ve oyunu kurun. Dosyaları tanıyıp doğrulayacaktır. Bu sayede oyunu indirmenize gerek olmaz.

Ne demek zorunda kalacaksın. Arkadaşlar emin olmadığınız konular hakkında böyle kesin konuşmayın bence. Eğer dosyalarımı sakla seçeneğine tıklarsan uygulamaların silinir ancak oyunlar kalır. Daha sonra Steam'i tekrar yükleyip oyun dosyalarını steamapps içerisine atın ve oyunu kurun. Dosyaları tanıyıp doğrulayacaktır. Bu sayede oyunu indirmenize gerek olmaz.

Bu ciddi mi?

Ne dediğinizi tam anlamadım bana biraz açar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı