Oyunların kırılmasına gösterilen yoğun tepkiler

RDR2'nin kırılmasına veya başka bir oyunun kırılmasına gösterilen tepkiler ne alaka çözemiyorum. Satın aldınız diye başkalarının ücretsiz oynamasına mı sinirleniyor bu arkadaşlar? GTA V ücretsiz olunca aynı tepkiyi gösterdiler mi acaba?

Orijinal olmayan oyun oynamıyorum. Yazık günah adamlar servet harcıyor benim evde yüksek kaliteli oyun oynamam için bir de onların hakkını yersem yatağıma girdiğimde gözüme uyku girmez. RDR2 kırılınca tek düşüncem yine buglar içinde bedavaya çok iyi oyun oynadığını sananların olması. PC için o kadar para veriyorsun ama oyunlara vermiyorsun. Oyun bilgisayarı ve oyunlar birbirine bağlı şeyler. Nasıl ekran kartına para veriyorsan oyuna da para vermen gerek. İkisi de senin için bir hizmet.
Para vermek isteyen para vererek alır, korsan oynamak isteyen korsan alır. Herkesin alım gücü bir değil. Bu kadar basit. Başkası korsan alıp oynuyor diye ağlamanın mantığı yok. Seni tutan da yok korsan oynama diye.

İndirim beklemeyi daha mantıklı buluyorum. Ayrıca kırık oynayan daha sonra oyunun hakkını vermek için indirimde satın alıp orijinal olarak oynamalı diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı