Sosyal'deki bir anınızı anlatın

Burada çok şey yaşadım burası paha biçilemez bir yer benim için. Dostlar edindim, eski sevgilimle bir zamanlar burada takıldım, aşk hayatımı burada yaşadım, genel kültür anlamında kendimi burada geliştirdim, felsefemi burada geliştirmeye çalıştım... Daha onlarca şey ama bu forum için benim en iyi zamanım 2021 Mart-Haziran olabilir ayrıca 2021 Ekim ayıda harikaydı.

Burası eğlendiğim bir yer. TDK beni dövecek
Screenshot_1.png

Anım şu şekilde doğru bilgi verdim Windows 11 22H2 betaya sekme özelliği geldi demiştim Recep Baltaş abi konuya geldi ilk öyle bir şey yoktur dedi ancak sonra doğruymuş demişti ve @Leon Dayı sekme özelliği geldi dediğim mesaja yanlış bilgi diye raporlamiş cok garibime gitmişti ancak sonra yanlış bilgi uyarım silindi.

Ancak şu an en sevdiğim uyeler arasındadır @Leon Dayı.

Konunun linki.

Birisi(bot olduğunu düşünüyorum) tüm mavi ekran hatalarına Nvidia Sürücü Hatası diyordu. Bu hatanın ortaya çıkmasından önceki konulara bile bunu yazıyordu. Şu an hesabına ne olduğunu bilmiyorum.

Bir keresinde de birisi R5 3600'e piyasadaki en güçlü işlemci diyordu. Bunu dediği zamanda 1-2 ay önce. O hesaba da ne olduğunu bilmiyorum.

Gaming laptop önerisi açıp, hiçbir öneriyi kabul etmeyip Monster laptop aldım (T19.7 değil T21.1.4 hatırlayan bilir)
Hatırladım hocam ne zamanlardı onu değil de diğerini almıştınız ne dediysek. Yıllardır neden dediğimizi almadığınızı düşünüyorum.

Yani çok anı niteliği yok ama çok sevdiğim, saygı duyduğum adamların forumu bıraktığını görünce içimde garip bir his oluşmuştu. Boşluğa düşmüş gibi hissetmiştim.

Sosyal içinde "işemek" kelimesini arttığınızda 3 sayfa mesaj çıkmasına rağmen ben kullanınca ban yemiştim uygunsuz üsluptan 🤭 Moderatör ya İngiliz Kraliyet Sarayı'nda büyüdü ya da 3.sınıf öğrencisi. En son bu triplere o zaman girerdik biz. "Oooo sensei bana *** dedi öğretmeniiiim"🤣🤣 Gerçi böyle olsa diğer mesajlar da ceza alırdı. Acaba bana kasıtlı bir ceza mı?🤔

Hatırladım hocam ne zamanlardı onu değil de diğerini almıştınız ne dediysek. Yıllardır neden dediğimizi almadığınızı düşünüyorum.

Cahillik hocam, T19.7'yi almak çok istiyordum alacağım gün stokta bitti, çok üzüldüm hatta annem koronaydı hasta olduğu için akşam alacaktık, stokta bitince dedim artık yeter T21.1.4 sipariş ettim hiç düşünmeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı