Sosyal'deki bir anınızı anlatın

682784

Hectopat
Makaleler
6
Ben Technopat'a kayıt olduğunda tam bir Türkçe katiliydim. Başlarda o kadar çok ceza aldım ki artık her ceza komik gelmeye başlamıştı. Neyse birkaç ay geçti yavaş yavaş yazımı düzeltmeye başladım derken yine ceza yedim ve istemsiz şekilde acayip tilt oldum gittim bir hesap daha açtım sonra paşalar gibi maile çoklu üyelik diye cezam geldi. Hafif bir gülümseme sonrası içimden mükemmel şeyler geçti. Sonra akıllandım ve bu olaylardan sonra 30 ceza daha aldım😎. An itibarıyla 42 ceza ile mükemmel bir Technopat sabıkam var.
Sizlerin anılarını bekliyorum...

Forum adminleriyle iyi uğraştım zamanında, hala daha devam ediyorum.

Ben Technopat'a kayıt olduğunda tam bir Türkçe katiliydim. Başlarda o kadar çok ceza aldım ki artık her ceza komik gelmeye başlamıştı. Neyse birkaç ay geçti yavaş yavaş yazımı düzeltmeye başladım derken yine ceza yedim ve istemsiz şekilde acayip tilt oldum gittim bir hesap daha açtım sonra paşalar gibi maile çoklu üyelik diye cezam geldi. Hafif bir gülümseme sonrası içimden mükemmel şeyler geçti. Sonra akıllandım ve bu olaylardan sonra 30 ceza daha aldım😎. An itibarıyla 42 ceza ile mükemmel bir Technopat sabıkam var.
Sizlerin anılarını bekliyorum...

Bir adam sosyaldeki anılarınızı anlatın diyordu bende o başlığa yazı yazdım

Terörist ile alakalı haberde teröristlere hakaret etmiştim diye 1 ay ban yemiştim. Şimdiye kadar ne sebeple verildiğini bilmiyorum. Zaten ondan sonra Sosyal gözümde acil iniş gerçekleştirdi.

Bende türbilansa girip çıkmayan uçak gibi duruyor forum gözümün önünde.

Üst üste gelen 1 haftalık konu dışı cezalarından sonra moderatörlere çok kızmıştım. Onlarda işlerini yapıyorlar tabi ama saçma sapan cezalar yüzünden forumu bırakma noktasına gelmiştim. Diğer forumlarda 1 ay vakit geçirdikten sonra Technopat'ın en iyisi olduğuna vardım tabi 😎

Geri
Yukarı