Oyunu oynamak yerine izleyen insanlar

Bu arada 8-10 tane oyun aldım indirimlerde elimden geldiğince indirimlerde son 1 yıl içinde sırf TLOU 2'ye 500 TL para vermek istemiyorum diye fakir oldum gözünüzde. Evet enayi olarak görüyorum adamın yayınını izlersin falan tamam ama gidipte bağış atmazsın sanal dilencilere.

TLOU 2'ye 500 TL para vermek istemiyorum
Hocam ilkbahar indiriminde kutulusu 250, dijitali 218'e (tam olarak hatırlamıyorum dijitali) düşmüştü. İndirim kovalayarak daha uyguna getirebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210409-163216~2.png
    Screenshot_20210409-163216~2.png
    811,6 KB · Görüntüleme: 26
Valla yaşı büyükleri anlıyorum ama maddi durumu süper olmayan çocuklar atıyor ilginç buluyorum açıkçası. Aslında bu da çocukların birine veya bir şeye bağlanma güdüsüyle alakalı, kendinden önemli bir şeye hizmet etmek hissi gibi.

Ben oynarken aldığım zevk azalmasın diye izlemiyorum. Çok oynamayı istediğim bir oyun değilse (Resident Evil Village) Pintipanda, Eastergamers gibi isimlerden izlerim. Tarihi eser bir bilgisayarım olduğu için çoğu oyunu hiç oynayamadım, arkadaşım sayesinde TLOU serisini oynamıştım sadece. İzlemekte bana göre kötü bir yayıncıdan izlemediğin sürece saçma değil. Oyundaki sahnelere tepkilerini merak ettiğin için izleyebilirsin.

Adamın parası varsa ve yayıncıyı desteklemek istiyorsa bağış atar bunda ne var anlamadım. Bağış atan, abone olan herkes yayıncıların aboneler ve gelen bağışlarla geçindiğini biliyor zaten. Amaç tamamen desteklemek. Ancak bazı genç arkadaşlar yayıncıya kendi ismini okutmak, arkadaşına selam yollatmak, video izlettirmek için bağış atabiliyor. Ben bu amaçlarla atılan bağışları saçma buluyorum. Her ne kadar saçma bulsamda hiçbir zaman o kişilere karşı veya olaydan tamamen alakasız forumlarda kin kusmadım, umruma değil çünkü, banane bağış attıysa.

Yeni konular

Geri
Yukarı