Lisede Kart Oyunu Oynamak

Bu konuda en tecrübeli benim. Ben de konu açmıştım buna benzer. Benim olayım biraz daha farklı. Biz de kartları ulu orta yerde oynamayalım dedik gidip Mescit'de oynadık ve Müdür bastı. Sonuç olarak hepimiz 2 suçtan disiplin yedik. Yani Kumar oynamak, araç gerecini bulundurmak ve buna imkan sunmak disiplin suçudur. Aynı böyle yazıyordur bize verdikleri dosyada. Dikkatli olun!
Siciline işledi mi? Bizde kartları aldılar kimse konuşmadı o sırada :)

Lise dediğim gibi çok disiplinli ortaokuldaki gibi değil maalesef.
Yeni yönetmelik mi ne gelmiş. Normalde uyarı sadece uyarı imiş ama artık uyarı vermiyorlar direk Kınama veriyorlar.
Biz iyi yırtmışız o zaman :) 3 kere kaptırdık yok böyle bir şey :D Ama birinde sınıftakilerden biri ispitledi. Müdür geldi direk arka 4 lüye baktı kağıtları gördü yanımıza geldi biz bilmiyoruz tabi. Ben dört tane iki diyerek bitmiştim hava olsun diye arkama yürüyüyorudum baktım müdür :D

Biz iyi yırtmışız o zaman :) 3 kere kaptırdık yok böyle bir şey :D Ama birinde sınıftakilerden biri ispitledi. Müdür geldi direk arka 4 lüye baktı kağıtları gördü yanımıza geldi biz bilmiyoruz tabi. Ben dört tane iki diyerek bitmiştim hava olsun diye arkama yürüyüyorudum baktım müdür :D
Evet şanslısınız :)

Diken üstünde olun. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı