Oyunu tam ekran yapınca ekranın siyah olması

BerkyK

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba benim büyük bir sorunum var başlıkta belirttiğim gibi oyunu tam ekran yapınca ekran siyah oluyor ve bir anda ekran karıncalanıyor kulak acıtan bir ses geliyor tüm oyunlarda oluyor bu sıkıntı bunu nasıl çözebilirim? (Yardımcı olacak kişiye TeamViewer verebilirim)
Sistem: Ryzen 5 2400G APU sistem
DirectX 12 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben çözümü radeon ayarlarından FreeSync özelliğini kapatarak buldum deneyip sonucu yazarsanız mutlu olurum. 😄😄
malasef düzelmedi tam ekran yapıyorum siyah ekran oluyor üstüne basınca yanıt vermiyor diyor :(
malasef düzelmedi tam ekran yapıyorum siyah ekran oluyor üstüne basınca yanıt vermiyor diyor :(
format atıcam artık bir de öyle deneyecem şansımı
Merhabalar ben çözümü radeon ayarlarından FreeSync özelliğini kapatarak buldum deneyip sonucu yazarsanız mutlu olurum. 😄😄
Ekran kartım Sapphire pulse rx 5700 xt. Ekran kartının driverini kurarsam oyun tam ekranda açılmıyor.Driveri kaldırırsam açılıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı