P Smart S YT Vanced oturum açma hatası

Cibon

Yoctopat
Daha fazla  
Vanced'a google hesabımla giriş yapmaya çalıştığımda karşılaştığım sorun. Telefonum P Smart S. P40 lite yt vanced oturum açma sorunu başlığındaki söylenenleri denedim ama sorunum hala devam ediyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210928_115059_com.mgoogle.android.gms.jpg
    Screenshot_20210928_115059_com.mgoogle.android.gms.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Vanced'a google hesabımla giriş yapmaya çalıştığımda karşılaştığım sorun. Telefonum P Smart S. P40 lite yt vanced oturum açma sorunu başlığındaki söylenenleri denedim ama sorunum hala devam ediyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Çözebildiniz mi acaba

Galiba çözdüm, belki de sadece bende işe yaramıştır
Öncelikle menager olarak revanced.net üzerinden indirdiğim menageri kurdum, sonra kendi içindeki revancedi kurup girdim, içerisinden yeni bir hesap açtım, yeni hesap olunca sorunsuzca giriş yapıyor sadece mevcut hesap bağlamada sorun çıkartıyor. Ardından Release v0.3.1.241017 · YT-Advanced/GmsCore üzerinden indirdiğim Micro g yi açıp oradan "Google device registration" kısmından profillerden emulatör olarak "ARM 64" olanı seçtikten sonra gene aynı Micro g içinden accountstan hesabımı sorunsuzca bağlayabildim. Zaten YouTube uygulaması üzerinden hesap ekleme sekmesinde diğer hesaplar kısmında hemen çıktı, basıp giriş yaptım. Umarım çözebilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı