P600S 2380 TL, P400A DRGB beyaz 1140 TL

Teşekkürler hocam diğer ileri zekalı arkadaş beyaz rengin daha çok kir toplama ve kir gösterme durumunu idrak edemediği için kendince espri kasmış.
Elimde sürekli bezle kasa temzilemek istemiyorum. Bazen sildikten 1 dk sonra bile kir topluyor beyaz.

Bir de bir sorum daha olacak. Şimdi bu kasa ile birlikte 3x140 mm fan geliyor. Ben bu gelen fanların aynısından bir tane daha alıp ön panele 3x140, arka panale 1x140 fan, üst panele de 3x120 sıvı soğutma takmak istiyorum fakat bu kasada gelen stok fanların modelini bulamadım. Bilginiz var mı?
SK140. 120mm olanın ismi de SK120.

Arkadaşlar kasayı almayı düşünüyorum da bazı yorumlarda p400a için sıvı soğutma takılması uyumsuz bazı yorumlarda uyumlu olduğu yazıyor. Tam olarak açıklayabilecek biri var mı?

Arkadaşlar kasayı almayı düşünüyorum da bazı yorumlarda p400a için sıvı soğutma takılması uyumsuz bazı yorumlarda uyumlu olduğu yazıyor. Tam olarak açıklayabilecek biri var mı?
Üste sıvı soğutma desteği yok. Öne 360mm'ye kadar sıvı soğutma desteği var.

Teşekkürler hocam diğer ileri zekalı arkadaş beyaz rengin daha çok kir toplama ve kir gösterme durumunu idrak edemediği için kendince espri kasmış.
Elimde sürekli bezle kasa temzilemek istemiyorum. Bazen sildikten 1 dk sonra bile kir topluyor beyaz.

Bir de bir sorum daha olacak. Şimdi bu kasa ile birlikte 3x140 mm fan geliyor. Ben bu gelen fanların aynısından bir tane daha alıp ön panele 3x140, arka panale 1x140 fan, üst panele de 3x120 sıvı soğutma takmak istiyorum fakat bu kasada gelen stok fanların modelini bulamadım. Bilginiz var mı?
Sırf öylesine öneri yapmak için yazan arkadaşlar var forumda. Belki niyetleri kötü değil ama malesef yardımcı olamıyorlar.

Sorunuz üzerine fanları kontrol ettim üzerinde model numarası yazmıyor. Ben bu kasayı alırken de fanın modelini aramıştım, bulamadım. Phanteks “premium fan” deyip model numarasını vermiyordu. Fakat modeli bire bir tanıyan @BerkayZ87 sk140 diyorsa, öyledir. Fan konusunda şöyle yaptım; kasanın içerisinde gelen 3 adet 140mm fanı öne taktım. Sonrasında bir adet rgb özelliği olan 140 lık fanı egzoz fanı olarak arkaya taktım. Şu an için tek rahatsız olduğum nokta, öndeki fanların rgb özelliğinin olmaması. Ben projesini çizemedim ama siz yapabilirseniz phanteks neon aydınlatma kullanıp daha güzel hale getirebilirsiniz.

Gri rengi de indirimde şu an PHANTEKS P600S TEMPERED GLASS GREY Eclipse P600S (PHEC600PSTG_AG01) Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Antrasit Gri Kasa - inventus
Almayı düşünüyorum bende. Kaç fanla geliyor ve üste 360mm sıvı soğutucu destekliyor mu biliyor musunuz hocam?
P600s üst kısımda 360mm sıvı soğutmayı destekliyor.

P400A sipariş geçtim ama incelemelerde malzeme kalitesi eleştirilmiş. Değişiklik olsun diye alıyorum. Spec-Delta'dan geçiş yapacağım. Kasayı kullananlar ya da deneyenler malzeme kalitesi hakkında bilgi verebilir mi?

P400A sipariş geçtim ama incelemelerde malzeme kalitesi eleştirilmiş. Değişiklik olsun diye alıyorum. Spec-Delta'dan geçiş yapacağım. Kasayı kullananlar ya da deneyenler malzeme kalitesi hakkında bilgi verebilir mi?
Malzeme kalitesini hangi kasayı referans alarak eleştirdiklerine bağlı. Muadillerine göre malzeme kalitesi iyi.

P400A'yı almayı düşünüyorum eşimin sistemi için ama üste kesinlikle Phanteks 240 sıvı soğutma takacağım, öne takmak istemiyorum kartı iyice ısınacak. DRGB için halkaları var, onlar 1.5 CM onu söksem bile 5.2 CM kadar mesafe kaplıyor. Üste hiçbir şekilde takma veya bir modifiye durumum olamaz mı?

P400A'yı almayı düşünüyorum eşimin sistemi için ama üste kesinlikle Phanteks 240 sıvı soğutma takacağım, öne takmak istemiyorum kartı iyice ısınacak. DRGB için halkaları var, onlar 1.5 CM onu söksem bile 5.2 CM kadar mesafe kaplıyor. Üste hiçbir şekilde takma veya bir modifiye durumum olamaz mı?
P400A modelinde üste sıvı soğutucu takılamıyor. Bence riske girmeyin. P360A modeli de zaman zaman indirime giriyor. Bu fiyat bandında onu beklemenizi öneririm.

Geri
Yukarı