PackardBell Easynote TS11-HR ve Intel i7 2670QM Aşırı Sıcaklık ve Oyunlarda Fps

Driver konusunu sıkıntı etmeyin. Buluruz hepsini. :) Siz işe başlayın biran önce. :) 8 driverları 8.1 de çalışacaktır.

Ücretsiz geçiş bildiğim kadarı ile yok. Bir ara olmuştu diye hatırlıyorum. Uygun bir fiyata yükseltme yapılabilir ama. Etkinleştirmeden 30 gün kullanabilirsiniz. Paranız olduğunda satın alırsınız. Windows 10 nisan gibi çıkacak sanırım. Onu da bekleyebilirsiniz.

Korsana destek vermediğimiz için, bir şey diyemem. :) Sizin tercihiniz. Şahsen ben 8.1 almadan 3 ay korsan kullandım. Maddi sıkıntıdan dolayı. 3 ay sonrasında lisanslı satın alabildim. :)

Şahsen ben işletim sistemine para verip notebook ile uğraşmaktansa kendime masaüstü bir sistem toplamayı tercih ederim :D İşletim sistemi iniyor şuanda, indirdiğimde dönerim size.:) Teşekkür ederim yardımınız için

Rufus programında hangi seçeneği seçmem gerekiyor benim kendi sistemim için? @SemihUluca

Bilgisayarınızın UEFI desteği var ise GPT yada MBR, UEFI desteği yok ise BIOS yada UEFI bilgisayarlar için MBR bölüm düzenini seçmeniz gerekiyor. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı