Packardbell TS11-HR Oyunlarda Power Işığı Yanıp Sönme Sorunu

4TRE

Hectopat
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Sadece oyunlarda bu hata ile karşılaşıyorum. Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 kurdum. Bios güncelledim. Nvidia sürücüsü güncelledim. Bir çözüm bulamadım. Lütfen bir çözüm bulalım şu derdime.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adaptör değiştirdim. Sorun çözülmedi. Bataryayı çıkarıp denedim. Sorun çözülmedi. Sorunumu şöyle söyleyebilirim: bilgisayarda oyuna girdiğimde bir süre sonra laptop adaptörden elektrik almayı kesiyor. Ve ışıklar yanıp sönmeye başlıyor. Bataryam da bitik olduğundan 2 dakike içinde kapanıyor. Isınmadan dolayı kapanma söz konusu değil. Başka nasıl bilgi veririm sölylerseniz yazarım.

Adaptör değiştirdim derken, mesajımdan sonra birisinden bulup mu denedin? Yoksa daha önce adaptörü mü yenilemiştin?
Orijinal bir adaptör mü yoksa yan sanayii mi? Orijinal değilse ondan da olabilir, üzerinde yazan değeri sağlayamıyor olabilir.
Böyle bir durum varsa orijinal ürün üzerindeki V ve A değerleri ile yenisinin V/A değerleri nedir?

Batarya 2 dakika yetse bile birkaç deneme yapmana izin verir, sanırım. Her ne kadar süre kısa olsa da 5 kez deneyip hiç sorun yaşamıyorsan bu kesinlik sağlamasa da hala adaptör listede kalmalı.

Çevrende varsa birinden yoksa tamirciye rica edip ondaki adaptörlerden biriyle dene.

Makinayı kurcaladıysan ya da yakın zamanda tamir olduysa o arada birşey olmuş olabilir. Durup dururken oldu ise yukarıdakiler geçerli.

x2 olan eski adaptörüm. x1 olan ise yeni olan. Yenisi bir Acer laptopun adaptörüydü. Soketler uyduğundan kullanıyorum. Eskisini bırakmış olmamın sebebi içinden cızırtı sesi gelmesi. Aslında bu sorun ile windows 10' a yükseltme yapmamla başladı. Bir süredir yoktu yalnız yine başladı.

Dosya Ekleri

• x2.jpg
    x2.jpg
    978,8 KB · Görüntüleme: 217
  • x1.jpg
    x1.jpg
    970 KB · Görüntüleme: 206
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı