Pagani Huayra Bir Efsanedir

Gudermes

Hectopat
Pagani Huayra Bir Efsanedir

Ünlü futbolcu David Beckham Dubaide gezerken kullandığı bu aracı ilk onda gördüm o zamanki 6630 çektiğim resim efsane gibi hep yanımdaydı.. Tel emekli olunca resimde emekli oldu ama bu çok bilinmeyen gerçekten özel araç test edildi.. Bilen bilirli bu aracı test etmek bile efsane gibidir.. Bana uzak bir durum değer vermek hakkında bilgiler çok zayıf ama bilinen en büyük özelliğini yazmak yeterli olacaktır 100km 3.3 saniyede bulmakta özel sayıda üretilen aracımız işte efsanemiz ve test bilgileri..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aaa benim yaptığım araç. :D

Koltukları için deri markasını zorladığım, ses için özel boru kullanımı ve o aynalar için bir kadın gözünün baz alınması... Sanatsal bir araç.

Pagani huayra bir efsanedir

ünlü futbolcu david beckham dubaide gezerken kullandığı bu aracı ilk onda gördüm o zamanki 6630 çektiğim resim efsane gibi hep yanımdaydı. Tel emekli olunca resimde emekli oldu ama bu çok bilinmeyen gerçekten özel araç test edildi. Bilen bilirli bu aracı test etmek bile efsane gibidir. Bana uzak bir durum değer vermek hakkında bilgiler çok zayıf ama bilinen en büyük özelliğini yazmak yeterli olacaktır 100km 3.3 saniyede bulmakta özel sayıda üretilen aracımız işte efsanemiz ve test bilgileri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0-100 sonucunu daha iyi beklerdim.(SW RS6 bile 3.6 yapabiliyorken.)

0-100 sonucunu daha iyi beklerdim.(SW RS6 bile 3.6 yapabiliyorken.)
O konularda çok başarılı değil. Çünkü Horacio Pagani'nin vizyonu güç veya hız değil.
Sanatsal açıdan felsefesini uygulayan bir spor araç. Ancak hız severseniz sizi Huayra R ve Zonda R ile baş başa bırakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı