Pahalı bir şey alırken çok düşünüyorum

Lopy

Centipat
Daha fazla  
Laptopuma SSD alacağım 570 TL, içimden diyorum 570 TL'ye başka şeyler alabilirim ama SSD de önemli. Sizce bu sorunu nasıl giderebilirm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence boş zamanınız çok olduğundan olabilir. Geçen sene 50 liraya kalem alırken 2-3 gün kalem araştırıp Youtube'dan Pentel kalem videolarına kadar izlemiştim. İndirim bulana kadar da günlerce beklemiştim. Şimdi ise tablet alırken bile araştırmadan aldım, çünkü zamanım yok.

Edit: Çözüm olarak SSD almak yerine o parayı harcayabilir veya SSD alabilirsin :D

Maddi durumunu iyileştirsen biraz daha az bu konulara takılırsın. Fakat fiyatlarda dengesizlik olduğundan bende aynı durumdayım ne alacağıma karar vermekte zorlanıyorum. Sürekli fiyatlar dalgalandığından ne pahalı ne ucuz anlamakta zorlanıyorsunuz. Akakçeye hiç girmezdim artık girip bakmak gerekiyor.

Bir daha mı geleceğim dünyaya benim de SSD'im olsun saniyeler içinde açılsın bilgisayarım falan diye düşün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. 200-300 TL arası mouse bakıyorum. Bi' türlü istediğim modeli bulamıyorum. :(
Hepsi internetin yüzünden. Size o kadar çok alternatif sunuyor ki. Hangisini alacağınıza karar veremediğiniz için alamıyorsunuz.

Affınıza sığınarak bir şey anlatacağım. Ama anlattığım sadece olayı örneklemek için. Kesinlikle hiç kimseyi muhatap almadan anlatıyorum.

Lisede psikoloji okurken hocamız anlatmıştı. Bir odaya bir eşek koymuşlar. Odanın bir köşesine bir ot yığını, diğer köşesine de başka bir ot yığını koymuşlar. Eşek acıkmış. Fakat önce hangisini yiyeceğine karar veremediğinden dolayı açlıktan bir deri bir kemik kalmış.

Aslında internet yüzünden hepimiz aynı duruma geldik. Çok araştırıyoruz. Onun kılı, bunun tüyü derken, almak istediğimizi alamaz oluyoruz.

Yani sorun para değil. Kararsızlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı