Exxen Paketlerinin hangisi tercih edilmeli?

kerosene

Picopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, babam maç delisi. Exxen'i maç izlemek için kullanacak. Bana soruyor ama pek bilgim yok. Paketler hakkında bilgi verir misiniz, maç yayınları için ayrı paket mi var? (Digitürk gibi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbirini almasan daha iyi. Genel de Exxen çöktüğü için zaten televizyonda yayınlanıyor. Ama riske girmeyeyim diyorsan Exxen Spor paketini alman lazım. İki paket var zaten. Exxen üyeliği ile içeriklere erişebiliyorsun, Exxen Spor alırsan maç yayınları ile birlikte içeriklere de erişebiliyorsun. He bir de reklamlı reklamsız var. Çok fark oynamıyordu zaten, reklamsız alman daha iyi.

Hocam işte farklarını falan bilmiyorum, ayrıntıya inerseniz...
Birinde 1840 TL ödüyorsun 10 ay taksit yaptırma seçeneğin var. Diğeri de 220 tl aylık istediğin zaman iptal edebiliyorsun. Biri tahahhütlü 1840 tl diğeri tahahhütsüz gibi düşün.

Kanka gs maçları için hiç alma exxen'i zaten veriyorlar 8,5'ta her türlü.
Aynen çöküyor sürekli çünkü.

Merhaba arkadaşlar, babam maç delisi. Exxen'i maç izlemek için kullanacak. Bana soruyor ama pek bilgim yok. Paketler hakkında bilgi verir misiniz, maç yayınları için ayrı paket mi var? (Digitürk gibi.)

Eğer evinde Turkcell Superonline kullanıyorsan TV+ alabilirsin eğer yoksa paketleri almak zorundasın ama ben Türk takımların Mac'larını izleyeceğim dersen 8,5 ta veriyorlar zaten. TV+ Exxen var istediğin gibi izleyebilirsin evinde Superonline varsa.

Reklamsız ile reklamlı arasında maç izlerken hiç bir fark yok. Sadece maç izlemek için kullanıcaksanız reklamlı alın. Reklamlar maçın ortasında falan çıkmıyor merak etmeyin. Exxen'de dizi, film izlerken çıkıyor sadece.

Geri
Yukarı