Pakistan ve Hindistan savaşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Savaşın sonucuna görü ülkemize 5 milyon civarı göçmen gelecektir yani savaşın mağluplarından biri şimdiden Türkiye.

Sıcak savaş ihtimalinde dünya savaşı çıkar 2 tane nükleer güçten dolayı o yüzden o onu yer gibi bir ihtimal yok
Pakistan nükleer silah kullanmadan hindistani yıkacak güçte ama benim korkum Hindistan'ın yani basimizda olması Pakistan'ın bombalarının Türkiye'ye düşme. İhtimali. Varmış yani mevzileri kisaymis sayın bakanımız zaten endişe duyuyoruz diye açıklama yapti

Pakistan Türkiye'ye milyonlarca dolar yatırım yaptı ve Pakistan bence Hindistan dan çok daha güçlü ben olsam şimdide n silahlarimi hindistana dogrultur. Pakistan'ın yanında olurdum
Eu4 mü oynuyorsun, ne kadar basit geliyor sana bu şeyler? :D Ayrıca Hindistan military power'da top 5 ülkeden birisi. Dengimiz değiller.
Kimseye ters düşmememiz lazım. Herkesin bize yaptırım uygulayabileceği şeyleri var. Dışa bağlı bir ülkeyiz. Rusya ile 2 ters düştük ne oldu gördük.

Eu4 mü oynuyorsun, ne kadar basit geliyor sana bu şeyler? :D Ayrıca Hindistan military power'da top 5 ülkeden birisi. Dengimiz değiller.
Yani bir müslüman ülkesini göz göre göre harcıyoruz küçük Azerbaycan biz Pakistan'ın yanındayız diye açıklama yapıyor koskoca Türkiye endişe duyuyoruz diyor Pakistan bizim yanımızda yer aldı rusyayla aramız gerginken Türkiye'ye yapılacak sardiri pakistana yapılmış sayılır dedi

Yani bir müslüman ülkesini göz göre göre harcıyoruz küçük Azerbaycan biz Pakistan'ın yanındayız diye açıklama yapıyor koskoca Türkiye endişe duyuyoruz diyor Pakistan bizim yanımızda yer aldı rusyayla aramız gerginken Türkiye'ye yapılacak sardiri pakistana yapılmış sayılır dedi
Çin'de bir müslüman ülkesi olan Türkmenistan'a zulüm yapıyor ama gücümüzün yetmediği için yardım uzatmıyoruz farkındaysan.

Pakistan Türkiye'ye milyonlarca dolar yatırım yaptı ve Pakistan bence Hindistan dan çok daha güçlü ben olsam şimdide n silahlarimi hindistana dogrultur. Pakistan'ın yanında olurdum
Şaka mısın ya! Ülkemizin sebepsiz bir savaş kaldıracak durumu var mı sence?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı