Palit 1660 Super ışığı yanıp sönüyor

Burak_GÜRLER

Femtopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisliği Öğrencisi
GameGaraj'dan pch-Neo modeli aldım ve elime bugün ulaştı. Monitörüm daha gelmediği için kasanın sadece güç kablosunu takıp çalışırken ışıklarını ve sistemin çalışıp çalışmadığını görmek istedim.

Bilgisayarın güç düğmesine bastığımda gayet güzel bir şekilde çalışmaya başladı ancak 2 3 saniye sonra ekran kartımın (Palit 1660 Super) ışıklarının ve fanının yanıp söndüğünü görmeye başladım. Birkaç saniye çalıştıktan sonra ekran kartına giden güç kesiliyor sanki.
Herhangi bir ekran bağlantısı olmadığı ve daha sistemin FreeDOS olmasından mı kaynaklanıyordur yoksa ekran kartımda ya da güç kaynağımda bir problem mi vardır?

1608118424423.png

Sistemin linki kaldırıldığı için elimde şuanda bu bilgiler kaldı
Problem yok, yük altına girdiği zaman açıcaktır kendisi fanlarını.

Muhtemelen dediğiniz gibi, araştırdığımda da o sonuca vardım ancak ilk defa böyle bir sistem aldığım için hem çok heyecanlıyım hem de sorun çıkmasından korkuyorum.
Güç kaynağınız nedir. Tüm sistem nedir hocam belirtir misiniz?
1608118877836.png

Sistemin linki kaldırıldığı için elimde şuanda bu bilgiler kaldı

Forum içinde yeni olduğum için yukarıda size de cevap verdiğimi sanmıştım :D

Son düzenleme:
Hocam bendede palit 1660ti var aynı durum bendede var güç kesiliyor gibi hissediyorum sanki ama bir video buldum youtubeda arıza degilde kartın açılışı öyle sanki sen bir çözüm buldun mu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video bu

Hocam bendede palit 1660ti var aynı durum bendede var güç kesiliyor gibi hissediyorum sanki ama bir video buldum youtubeda arıza degilde kartın açılışı öyle sanki sen bir çözüm buldun mu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video bu

Aynen kartın açılışı o şekildeymiş

Hocam buna benzer bir video da ben izlemiştim öncr yanıp sönüyordu sonra düz yanmaya devam ediyordu ışık yani açılışı öyle bence
Banada oyle geldi testlerde felan herhangi bir sorun hic yasamadim sonucta bir elektrik skntisi olsa yuzde yuz yukte mutlaka kapanirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı