Elektronik Palit Gamerock OC RTX 4080 ₺29.011

balikeat

Megapat
Yakın zamanda RTX 4080 alacaktım araştırırken karşıma çıktı. Piyasadaki en F/P RTX 4080 modeli olabilir. Kargoyla beraber ₺29.011 oluyor ama EFT ile. Kredi kartıyla alımlarda komisyondan dolayı ₺29.489 oluyor. Belki @jumbum Technopat’a özel bir şeyler yapar.
Diğer sitelerde en ucuzu sırasıyla inventus; ₺29.897 ve hepsiburada: ₺29.999 şeklinde.

Şahsen ben çok memnunum kart hem gayet şık ve rgb aydınlatmaları oldukça iyi ayrıca soğutması gerçekten çok iyi. Alacak olanlara hayırlı olsun. Fakat taksiktle almak isteyenler için en iyi seçenek hala Hepsiburada görünüyor. Peşin fiyatına 6 taksit yapılıyor.

Fiyatı böyleyken 7900 XTX'ten daha iyi seçenek olabilir hem iş hem oyun açısındanda. Ben 7900 XTX almıştım 24 GB diye ama şu ana kadar en fazla RDR 2'de yanlış hatırlamıyorsam 17 civarını falan görmüştüm ki o da saçma bir ayarla oluyor. Elimde ki 3070 Ti'ı da çıkartabilirsem alabilirim belki. @SmartBuster hocam sisteminizin bir fotoğrafını atabilir misiniz acaba?

Fiyatı böyleyken 7900 XTX'ten daha iyi seçenek olabilir hem iş hem oyun açısındanda. Ben 7900 XTX almıştım 24 GB diye ama şu ana kadar en fazla RDR 2'de yanlış hatırlamıyorsam 17 civarını falan görmüştüm ki o da saçma bir ayarla oluyor. Elimde ki 3070 Ti'ı da çıkartabilirsem alabilirim belki. @SmartBuster hocam sisteminizin bir fotoğrafını atabilir misiniz acaba?
Elbette eve geçtiğimde resim çeker atarım bazı resimler var ama tam olarak sistemin belli olduğu yok yada ekran kartının göründüğü.
20230215_201117.jpg
20230225_010757.jpg

Telefonda varmış birkaç tane

Son düzenleme:
Elbette eve geçtiğimde resim çeker atarım bazı resimler var ama tam olarak sistemin belli olduğu yok yada ekran kartının göründüğü.
Tabii hocam sıkıntı değil, müsait olduğunuz vakitte atabilirsiniz. İlk kez estetik bir bilgisayar toplayacağım için merak ediyorum bende nasıl olacak diye. Youtube'de ki videolar bana fazla profesyonel geliyor doğrusu

Elbette eve geçtiğimde resim çeker atarım bazı resimler var ama tam olarak sistemin belli olduğu yok yada ekran kartının göründüğü.Eki Görüntüle 1709670Eki Görüntüle 1709671
Telefonda varmış birkaç tane
Sayfayı yenileyince anca gördüm :D teşekkür ederim elinize sağlık sizinde fıstık gibi duruyor sistem.

Tabii hocam sıkıntı değil, müsait olduğunuz vakitte atabilirsiniz. İlk kez estetik bir bilgisayar toplayacağım için merak ediyorum bende nasıl olacak diye. YouTube'da ki videolar bana fazla profesyonel geliyor doğrusu.

Sayfayı yenileyince anca gördüm :D teşekkür ederim elinize sağlık sizinde fıstık gibi duruyor sistem.

Teşekkür ederim. Gönül isterdi komple beyaz olsun ama performanstan çok ödün verip daha fazla gereksiz yere para ödemek gerekiyor o yüzden biraz böyle alaca bulaca oldu :D bu arada kasanın 3 tarafı cam ve inanılmaz ağır içi dolu şekilde kasa seçerken aklınızda olsun genel anlamda çok memnun olsam da gerçekten ağır bir kasa.

Isı değerleri nedir dostum benim de alasım var GameRock 4080.

DLSS açıkken 45-55 arasında oluyor, DLSS kapalıyken ve RT Ultra ayarlarda 60 derece civarlarında oluyor maksimum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videolar biraz fikir verebilir, hele V-Sync açıkken olan sıcaklık değeri tam komedi :D

DLSS açıkken 45-55 arasında oluyor, DLSS kapalıyken ve RT Ultra ayarlarda 60 derece civarlarında oluyor maksimum.
Bu videolar biraz fikir verebilir, hele V-Sync açıkken olan sıcaklık değeri tam komedi :D
Fan sesi ne durumda hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı