Palit RTX 3060 Dual alınır mı?

Sisteme ufak farkla MSI veya Asus ekleniyorsa almayın. Nvidia tarafında en dandik kartları Palit ve alt markaları yapıyor. PCB bileşenleri ve malzeme kalitesi olarak çöp. Kaliteli bir kart almak gibi bir derdiniz yoksa, RTX 3060 olsun yeter diyorsanız alınabilir.
Ya sen ne diyorsun be. Palit ve alt markaları güzel. Tabii sizin gibi marka fanboyları göremez anlayamaz bunu.

@xtrhal canım benim bu arkadaşın önerisine bakma, gayet alınabilir gibi duruyor istediğin model.

Sisteme ufak farkla MSI veya ASUS ekleniyorsa almayın. NVIDIA tarafında en dandik kartları Palit ve alt markaları yapıyor. PCB bileşenleri ve malzeme kalitesi olarak çöp. Kaliteli bir kart almak gibi bir derdiniz yoksa, RTX 3060 olsun yeter diyorsanız alınabilir.

Klasik türko MSI, Gigabyte ve ASUS'tan başka marka bilmiyor 😃, 5K daha fazla verip ASUS alsın moruk yahu, dandik marka dediğin marka yılların markası, Palit 3060 Dual kullanan arkadaşlarım şu ana kadar hiçbir sıkıntısını çekmedi soğutması da gayet iyi, ha ama dediğin gibi arada çok bir fiyat farkı yoksa ASUS, MSI alınabilir.

Ya sen ne diyorsun be. Palit ve alt markaları güzel. Tabii sizin gibi marka fanboyları göremez anlayamaz bunu.

@xtrhal canım benim bu arkadaşın önerisine bakma, gayet alınabilir gibi duruyor istediğin model.

Klasik türko MSI, Gigabyte ve ASUS'tan başka marka bilmiyor 😃, 5K daha fazla verip ASUS alsın moruk yahu, dandik marka dediğin marka yılların markası, Palit 3060 Dual kullanan arkadaşlarım şu ana kadar hiçbir sıkıntısını çekmedi soğutması da gayet iyi, ha ama dediğin gibi arada çok bir fiyat farkı yoksa ASUS, MSI alınabilir.

Çok teşekkür ederim sizce sisteme 14700TL değer mi? (sistem: Mech Hazır Sistemleri - inventus anakartı Gaming Plus Max yapacağım)

Çok teşekkür ederim sizce sisteme 14700TL değer mi? (sistem: Mech Hazır Sistemleri - inventus anakartı Gaming Plus Max yapacağım)

Hocam RX 6700 sistem var bu fiyat bandına NVIDIA takıntınız yoksa bakabilirsiniz:

İlla NVIDIA diyorsanız burada daha ucuza var:

Hocam RX 6700 sistem var bu fiyat bandına NVIDIA takıntınız yoksa bakabilirsiniz:

İlla NVIDIA diyorsanız burada daha ucuza var:

Tavsiyelerin için teşekkür ederim. AMD almak istemememin nedeni zaten haftada en fazla 6-8 çalıştıracağım bilgisayarda bir de sorun çözmekle uğraşmak istemiyorum, nvıada tarafında ise zaten 8 GB RTX3060 arasaydım gaminggentr de ASUS marka ekran kartı ve daha kaliteli bileşenlere sahip bir bilgisayarı sadece 1000-1500TL fiyat farkıyla alabilirim lakin 8 GB'lık ekran kartı aramıyorum üstelik Intel işlemcilerde özellikle i3 modellerinden olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum. (eski bilgisayarımdaki işlemci i5'di ve o bile doğru çalışamıyordu)

Tavsiyelerin için teşekkür ederim. AMD almak istemememin nedeni zaten haftada en fazla 6-8 çalıştıracağım bilgisayarda bir de sorun çözmekle uğraşmak istemiyorum, nvıada tarafında ise zaten 8 GB RTX3060 arasaydım gaminggentr de ASUS marka ekran kartı ve daha kaliteli bileşenlere sahip bir bilgisayarı sadece 1000-1500TL fiyat farkıyla alabilirim lakin 8 GB'lık ekran kartı aramıyorum.

Hocam çok pardon 8 GB olduğunu fark etmemişim. Alacağınız sistemin linkini atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı