Palit RTX 3070 önizleme

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC Hocası'nın bu sistem incelemesinde Palit'in 3070'ine hayran kaldım. Anladığım kadarıyla hava sirkulasyonu güzel bir kasada Max 62 görüyor oyunlarda çok iyi bence çok iyi yapmışlar tebrik ediyorum Palit'i :D. Kesinlikle önereceğim bir kart.

Hocam ben de Palit 3080 kullanıyorum. Performans olarak çok iyi durumda ve soğutma olarak 65'i geçmiyor.

RTX 3070'te böyle bir şey var mı ya da performansa etki ediyor mu bilmiyorum ancak 3080 için etkili bellek saat hızı Palit'te 9500 Mhz iken Asus veya başka markalarda 19000 Mhz.
Hocam etkili bellek saat hızı nedir? Bu kadar büyük fark olduğundan emin misiniz?
9500x2=19000MHz. 2 ile çarpman gerekiyor o değeri. Bellek hızı her modelde aynı olur.
Yani ikisi eşit mi hocam.
EVGA ekran kartların mihenk taşıdır galiba en iyi OC evgadaydı.
EVGA'nın ekran kartları 100MHz değil direk 10000MHz OC geliyor.
Palit modelinden daha mi iyi?

Son düzenleme:
Hocam ben de Palit 3080 kullanıyorum. Performans olarak çok iyi durumda ve soğutma olarak 65'i geçmiyor.

RTX 3070'te böyle bir şey var mı ya da performansa etki ediyor mu bilmiyorum ancak 3080 için etkili bellek saat hızı Palit'te 9500 Mhz iken Asus veya başka markalarda 19000 Mhz.
selamlar hocam öncelikle 3080'li bir sistem müthiş valla hayırlı olsun. Bellek saat hızı markadan marakaya göre 9500 mhz den 1900 mhz gibi farklılıklar gösterebiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı