Palit RTX 3070 önizleme

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC Hocası'nın bu sistem incelemesinde Palit'in 3070'ine hayran kaldım. Anladığım kadarıyla hava sirkulasyonu güzel bir kasada Max 62 görüyor oyunlarda çok iyi bence çok iyi yapmışlar tebrik ediyorum Palit'i :D. Kesinlikle önereceğim bir kart.

Hocam o zaman diğerlerinde 19000x2 mi oluyor? Baktığım diğer internet sitelerinde öyle gördüm hep. ASUS, MSI için falan hep 19000 yazarken Palit için 9500 yazıyordu. Yoksa Palit'te 19000'mi?
Hayır. Program ile bakarsan 9500 yazar. Ancak hepsi 19000MHz hıza sahip çünkü kullanılan bellek hepsinde GDD6X.

Sizce bu Palit'i mi almalıyım yoksa MSI Gaming X Trio'yu mu bekliyorum ama hala stoklarda göremedim MSI'ı.

Hocam Palit'i alın çıtayı yükseltmiş marka tavsiyem Palit.
Arkadaşlar ASUS Dual OC kac derecede çalışır bilen var mı? Palit'ten iyi diyorlar ama bilgisi olan var mı?

Palit bu seride çıtayı yükseltmiş ASUS Dual'den daha iyi soğutması var.

İnceleme yapıyor aklınca ama ekran kartının RPM'ini oyunlarda göstermekten aciz o kadar da takipcisi var yazık.

Bu adamın olayı bu. XFX 5600 XT incelemesinde kartın frekansını göstermemişti. Hemen hemen her incelemede frekans ve fan RPM'lerini göstermiyor. Bunun fan kitlesi de sormaz zaten.

Not: XFX 5600 XT frekans olarak rakiplerinden geride kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı