Palit RTX 3070 önizleme

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC Hocası'nın bu sistem incelemesinde Palit'in 3070'ine hayran kaldım. Anladığım kadarıyla hava sirkulasyonu güzel bir kasada Max 62 görüyor oyunlarda çok iyi bence çok iyi yapmışlar tebrik ediyorum Palit'i :D. Kesinlikle önereceğim bir kart.

Hocam ben de Palit 3080 kullanıyorum. Performans olarak çok iyi durumda ve soğutma olarak 65'i geçmiyor.

RTX 3070'te böyle bir şey var mı ya da performansa etki ediyor mu bilmiyorum ancak 3080 için etkili bellek saat hızı Palit'te 9500 Mhz iken Asus veya başka markalarda 19000 Mhz.

Hocam ben de Palit 3080 kullanıyorum. Performans olarak çok iyi durumda ve soğutma olarak 65'i geçmiyor.

RTX 3070'te böyle bir şey var mı ya da performansa etki ediyor mu bilmiyorum ancak 3080 için etkili bellek saat hızı Palit'te 9500 MHz iken ASUS veya başka markalarda 19000 MHz.

Hocam bir şey diyeceğim 3080'li sisteminiz var Windows 7'den yazıyorsunuz?

Herkeste.

RTX 3070'te böyle bir şey var mı ya da performansa etki ediyor mu bilmiyorum ancak 3080 için etkili bellek saat hızı Palit'te 9500 MHz iken ASUS veya başka markalarda 19000 MHz.

Hocam donanım arşivi Corsair Spec Delta RGB'de 3070 ROG'u inceliyor o dar kasada bile ROG Max 70 görüyor PC hocasının kullandığı kasada bayağı düşer sıcaklıklar herhalde.

3070 güzel de bu adam sahtekarın teki. SU630 koyuyor sisteme kronik sorunlu diye yorum yazıyoruz sonra da yorumumuz siliniyor.

Hocam boş verin onların dışında sistem güzel. Anakart olarak BIOSTAR önermem ama racing serisi anakartları iyi. Sıvı soğutma çok güzel PSU hakkında çok bir bilgim yok. Bir sıkıntısıda o olsun boş verin :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı