Palit vs. Zotac vs. Galax vs. MSI SuprimX 4070 Ti

@Vyrion 👎 ince hesaptan bir şey almam bir kasa için aradım hazır sistemdi fiyatını yükselttiler bir gün sonra bu kadar fırsatçı insanlar.

@mstoruk Suprim X modeline sahibim performans ve sicaklik konusunda cok iyi ancak benim aldığım model coil whine sorunu çıktı. MSİ Türkiye iletişime geçtim, bu problemin performans kaybına yol açmadığı için değişim veya iade olmadığını söyledi. Ancak yine de performans kaybına yol açtığını düşünüyorsanız yetkili servise gönderin dediler. Ürünü incehesap üzerinden almıştım, haber bekliyorum

Değişmiyorlar genelde neymiş o bir arıza değilmiş o seste nasıl çalışacak insanlar pimapen mi takdırsınlar kasaya ❌🤷👏☺ en çok da şikayet var sitesinde ASUS TUF da diğerleri bir iki tane Zotac trinitylerde de çıkıyor birleşmiş zorbalıklar resmen. Kimsede düzeltelim demiyor bizim çoğu YouTube teknoloji kanallarımız reklam üzeri olduğu için 🤔🤦

GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti AORUS MASTER 12G 12GB GDDR6X AORUS MASTER. Olur Elite olur
Baktım da şikayeti neredeyse yok gibi bu firmanın şaşırdım " yoksa kimse almıyor mu ondan mı böyle " kullanan var mı nasıldır alınır mı fiyatı diğerlerine göre iyi satış sonrası servisleri iyise bunu alayım acil derslerim öde lerim birikti de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı