Palm tutuş için fare önerisi

Bütçe
2500

karambyte

Kilopat
Merhaba. Bütçe 2500TL civarı. Bu fiyata alınabilecek en iyi mouse almak istiyorum. CoD Warzone oynuyorum sadece. Hızlı bir oyun. Bu fiyata en kaliteli mouse hangisi olur?

Amazon.com.tr

Amazon.com.tr

Bütçe 2.5k hocam gerek yok bu modellere F1 Pro Max iyi bir seçimdir.

Kendin nasıl rahat hissediyorsan o fareyi seç FACEIT seviye10 olarak bunu söyleyebilirim.
M. Örnek olarak büyük elliysen büyük mouselarda rahat edersin.

Kendin nasıl rahat hissediyorsan o fareyi seç FACEIT seviye10 olarak bunu söyleyebiliri.
M. Örnek olarak büyük elliysen büyük mouselarda rahat edersin.

Alakası yok. 300 TL'lik mouse kendini iyi hissediyor onu mu alsın? Adam tutuş şeklini belirtmiş o şekile göre model önerirsin biter.

Bütçe 2.5k hocam gerek yok bu modellere F1 Pro Max iyi bir seçimdir.

Aralarında shape olarak aman aman bir fark olmadıgı için önermiştim. Stoklarda R1 Pro Max modeli kalmamış onu yazacaktım.

Alakası yok. 300 TL'lik mouse kendini iyi hissediyor onu mu alsın? Adam tutuş şeklini belirtmiş o şekile göre model önerirsin biter.

Dostum model bilmediğim için başka bir şekilde tavsiyede bulundum 2500TL bütçeyi tabii ki kullansın mouse tipi olarak önerdim gidip de 300 TL'lik mouse alsın demedim. Mesela 2500'e büyük de var küçük mouse da var.

Aralarında shape olarak aman aman bir fark olmadıgı için önermiştim. Stoklarda R1 Pro Max modeli kalmamış onu yazacaktım.

Evet o iyi bir tercih olurdu işte. Anlamıştım zaten R1 Pro Max önermek isteyip öneremediğinizi. :D

Dostum model bilmediğim için başka bir şekilde tavsiyede bulundum 2500TL bütçeyi tabii ki kullansın mouse tipi olarak önerdim gidip de 300 TL'lik mouse alsın demedim. Mesela 2500'e büyük de var küçük mouse da var.

Biz adamın tutuş şekline göre o bütçedeki en iyi öneriyi yapar çekiliriz hocam. Önerdiğimiz mouse FPS oyunları için tasarlanmış hafif güzel bir mouse.

Çok teşekkür ederim. Pro ile Pro Max arasında ne gibi farklar var. Ayrıca Wireless özelliği kapanıyor mu? Ben kablo ile kullanırken Wireless hep aktif mi oluyor?

Geri
Yukarı