Pandeminin gerçekliği hakkında

Attığım linki ve üstte attığım mesajları okursanız bu virüsün SARS virüsünün doğal seçilim yolu ile evrim geçirmiş bir hali olduğunu anlardınız.

21. Yüzyıla gelmişiz dediğine bak ya! Bilim neymiş? Hepsi yalan, kanmayalım lütfen. Sizi daha ayakta uyutsunlar yeğenim! Biz hakikat yolundayız!

(!)

Direkt insanlar üzerinde denendi hocam. Aşı yıllar alan bir şey değil mi?
20. yüzyılda olsaydık yıllar alırdı. Son 20 yılda tıp ve bilim çok gelişti. Dediğim gibi bu aşılar bitmiş aşılar değil. Her etnik kökende farklı başarı sergiliyorlar. 85 yaş üstüne yan etkileri de oldukça ağır.

Şu an yapılan aşılar tam bitirilmiş değil. Aşıların ardından yan etki oluşup ölen insanlar olması da buna örnek. Ayrıca 1 yıl bile bir virüs için uzun bir süre. Ayrıca hatırlatırım, teknoloji çağındayız. Domuz gribi, kuş gribi gibi salgınlara bakarsanız onların aşısının aylar içinde bulunduğunu görürsünüz. Bahsettiğiniz zorunluluk maddesi nedir?
Hocam normalde 3-4 ay önce aşı haberleri varken görmüştüm, hatta bayağı konuşuluyordu ama şu an bulamadım.

Direkt insanlar üzerinde denendi hocam. Aşı yıllar alan bir şey değil mi?
Acil bir şekilde aşıya ihtiyaç vardı. Yoksa işler daha da kötüleşirdi. Testler tamamlanmadan çıktı bu aşılar.
Ayrıca araştırma yaparsan bir çok aşının aylar içerisinde çıktığını görürsünüz. Örnek: Domuz gribi.

Hocam normalde 3-4 ay önce aşı haberleri varken görmüştüm, hatta bayağı konuşuluyordu ama şu an bulamadım.
Pfizer aşısını 4 ay önce sanırım, duyurdu. Hayvan testleri olsun, Faz 1, faz 2, faz 3 insan testleri olsun aylar aldı. Ek olarak Çin Hükümeti virüsü duyurduğundan beri, (Sanırım 25 Aralık) Aşı çalışmaları yapılıyor.

Ahh, dostum benim.

Şöyle; iş imkanları, fabrikalar vs. çok ileri düzeyde geliştiği için aşı çok hızlı bir şekilde çıkar zaten. Ayrıca aşı çalışmaları virüs ilk çıktığında (Aralık 2019) başlandı.
Hocam biliyorum virüsün o tarihlerde çıktığını. Ocak ayının başında videoları görüyorduk. Yere düşme videolarını falan. Ama o kadar hızlı olacağını düşünmüyorum.
Pfizer aşısını 4 ay önce sanırım, duyurdu. Hayvan testleri olsun, Faz 1, faz 2, faz 3 insan testleri olsun aylar aldı. Ek olarak Çin Hükümeti virüsü duyurduğundan beri, (Sanırım 25 Aralık) Aşı çalışmaları yapılıyor.
Hocam faz 4 evresi en önemli evre diye duymuştum. Doğru mu? O ne durumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı