Pandeminin gerçekliği hakkında

Soruyu iyice dalgaya almış olmadan cevap verelim. Ölenlerin hepsinin hastanede öldüğünü nereden biliyorsunuz? Evinde ölü bulunan insanlar da var. Ayrıca insanlar direkt ölmüyor sonuçta, rahatsızlanıp hastaneye gidiyor.
Hastanede olduğunu ben söylemedim, aslında söyleyen kişinin de elinde kesin bir delil yok. Evde ölü bulunan insanlar olduğunu bilmiyordum. İnsanlar hastaneye gidiyor ve orada yapılan iğne ve ilaçlar yüzünden ölüyor, bence.
Şunu sorayım, bu virüsün Sars virüsünün evrim geçirmiş bir hali olduğu ve doğadan geldiği kanıtlandı. Yoksa doğa nüfus azaltma projesi mi yapıyor?
Hocam haberin kaynağını atabilir misiniz merak ettim.
Bu virüs her zaman doğada ki bazı hayvanların üstünde vardı. Çinlilerin garip yemek alışkanlıkları olduğu için bu hayvanları yediler. Sonra bu virüs insana bulaştı sonra diğer bir insana. Böyle, böyle salgın oldu işte.
Yok düzen değiştirmek, yok çip, bunlar deli saçmalığından başka bir şey değil.
Çip olayı bana da saçma geliyor. Hele daha Windows 10 her güncellemeyle hata getirirken bir de beyne mi yerleştirecekler? Saçma. Ama hala nüfus azaltma projesi olduğunu düşünüyorum.

Orta Çağda da Tesla ve Illuminatici bilim adamları aynı bugünkü gibi toplanıp Kara Veba'yı yaymışlardı. Şuan da aynı durumu yaşıyoruz. Birileri nüfusu silmek istiyor. Gelmeyin oyuna...

Ben virüs fikrini ortaya atarken konuştukları odanın duvarıyım, oradan biliyorum. Kesin bilgi yani.

Birileri nüfusu silmek için değil fakat inanın ki bu insan yapımı bir virüs. Ve bunu yapanların niyetleri hiç iyi değil. Sadece belki de iş çığırından çıktı ve dünyaya yayıldı.
Ohoooo! Size kalırsa o zaman her virüs nüfus azaltma ve düzen değiştirme amaçlı. Mutasyon denen bir şey var ama yine siz daha iyi bilirsiniz.
Yukarıdaki mesajlarımda bu virüsün nüfus ile bir alakası olmadığını söylemiştim.

Orta Çağda da Tesla ve Illuminatici bilim adamları aynı bugünkü gibi toplanıp Kara Veba'yı yaymışlardı. Şuan da aynı durumu yaşıyoruz. Birileri nüfusu silmek istiyor. Gelmeyin oyuna...

Ben virüs fikrini ortaya atarken konuştukları odanın duvarıyım, oradan biliyorum. Kesin bilgi yani.

Hocam nerenin duvarıydınız? Hatırlayabiliyor musunuz? Net bir ülke adı verin de dalalım onlara :D

İnsanın yıllarca yediği yarasadan mı çıktı peki bu "doğal" virüs?
Yarasa Çin hükümetinin en başta uydurduğu bir şeydi. WHO tarafından Çin'e gönderilen ekip bu virüsün hayvan pazarından çıkmadığını açıklamıştı bir kaç gün önce.
Hocam haberin kaynağını atabilir misiniz merak ettim.

• Bana arkadaşını söyle san kim olduğunu söyleyeyim.
Yani senin arkadaşının bu fikirde olması ve senin komplo teorilere inanman gayet doğal. Böyle devam et kanka.

Yarasa Çin hükümetinin en başta uydurduğu bir şeydi. WHO tarafından Çin'e gönderilen ekip bu virüsün hayvan pazarından çıkmadığını açıklamıştı bir kaç gün önce.

Peki nereden çıktı?
  • Bana arkadaşını söyle san kim olduğunu söyleyeyim.
Yani senin arkadaşının bu fikirde olması ve senin komplo teorilere inanman gayet doğal. Böyle devam et kanka.

Kime söylüyorsunuz?

Geri
Yukarı