Panel bilgilerimle tehdit ediliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi birisi seni buluyor. Sen de onu dolandırmaya kalkıyorsun doğru mu anladım?
Evet, sadece kız olduğunu bildiği birinden nude istiyorsa ben de öyle yapmak istiyorum.

Böyle saçmalıkmı olur bakın bu taciz değil meslek haline getirmiş bunu hem de dolandırıcılık yapıyor.
Ben insanlara sana nude atayım gibi bir vaatte bulunmuyorum, önüne gelen kızdan nude dilenene yapıyorum.

Ailenize söylemesinden korkmanıza gerek yok. "Nude fotoğraflarımı isteyenlerden para karşılığı atacağımı söyleyip ,parayı alınca engelliyorum" derken hiç utanılacak bir davranış yapıyor gibi yazmıyorsunuz. Ailenize söylense normal davranabilirsiniz.

Hiç yakıştıramadığım bir hareket. Kendini sözde de olsa parayla "satmak". Bir an önce bu yoldan dönmenizi tavsiye ederim.

Sen bunu meslek haline getirmişsin seni "taciz etmek" veya "azgın" olduğu için istemiyor bunu Instagram'da yorumlara nude satıyorum yazıyorsun hem de taciz edildiğini iddia ediyorsun.

Çok haklısın kendiyle çelişiyor dolandırıcılık yaptığını açık açık iiddia ediyor. Şikayet edilse başına neler gelir acaba?

Yorumlara nude satıyorum yazıyorsun.

Hmm nerede yazmışım? Gel göster bakalım.

IMG_20240526_224505.jpg

IMG_20240526_224413.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı