Panel bilgilerimle tehdit ediliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Engelle ve atılan istekleri reddet. Şikayetçi de olabilirsin.

Instagram'da birisi nude istedi ben de para atarsa olabileceğini söyledim, para atmayacağım dedi ben de paran yoksa bb yazdım. Şimdi ailemin numarasını panelden ss atarak beni tehdit ediyor. :D
Ne yapabilirim?
Panel yeni nesilde biriyle iletişim kurulduğunda yakından tanımak için kullanılan en kolay şeylerden biri ad soyad vermek demek kimlik bilgilerini vermekle eşdeğer. Bu arada fiyat?

Ailemin bir şeyden haberi yok işte blöf için söyledim. 🥹

Engelleyin gitsin eğer ailenizi ararsa da telefona virüs girdi falan bir şeyler uydurun. Eğer atarsanız bu sefer attığınız ile daha fazla taciz edecektir o daha kötü.

Panelden korkan mı kaldı Allah aşkına? İnternetten su sipariş vermek ile aynı hızda, gözünüzü korkutmaktan başka bir şey yapamaz. Dün sözde panelin ağa babaları beni bulacaktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Engelleyin gitsin eğer ailenizi ararsa da telefona virüs girdi falan bir şeyler uydurun. Eğer atarsanız bu sefer attığınız ile daha fazla taciz edecektir o daha kötü.
Çocuk koltuk altı fotoğrafı istemiş tehdit etme niyetinde olamayacak kadar testestron seviyesi yüksek gibi.

Ailemin yaptığım işten haberi olduğunu söyledim ok dedi. XD

Başımdan savma yöntemi. ^^
Başından savma yöntemi ha? Engelleyebilirsin, herifle uğraşmak istemişsin ilgi ve ısrar etmesi için bildiğin. Hiçbir şey yapamaz lakin haketmişsin.

Ben her gün Afrika, hindistan ve endonezya'dan zenci adamlar tarafından tehdit edilip görüntülü aranıyorum. Hiçbir şey olmadı daha halen sağsağlim yaşıyorum :D

Çocuk koltuk altı fotoğrafı istemiş tehdit etme niyetinde olamayacak kadar testestron seviyesi yüksek gibi.

O dereceye ulaşmış olanlar var. Türkiye'de her türden insan olduğu için gerçek de olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı