Panik atak nasıl bir şey?

:D yine mi siz ya. Verdiğiniz bilgi yanlıştı. Alenen dediniz ki "2 ay boşalmayan kişide retrograd ejakülasyon olur, o da körlük yapar" kanıt sorduğumda beni aşağılamakla yetindiniz sadece. Aynı tartışmayı buraya taşımaya gerek yok da arkamdan konuşmayın bari :D.

Körlüğe sildenafil sebep olur demediniz, 2 ay boşalmazsanız spermleriniz sizi zehirler kör olursunuz dediniz, lafı dolandırmayın.

Ekleme: Kız olduğumu nereden çıkardınız ayrıca :D.

Merak etme bilgi belge konuşturdum, moderasyon ekibi sağ olsun banı da kaldırdılar.

Merak etme bilgi belge konuşturdum, moderasyon ekibi sağ olsun banı da kaldırdılar.
:D Hala ana konuyla bir alakanız yok. Retrograd ejakülasyon ile ilgili doğru birkaç belge paylaşmışsınızdır kaldırırlar. O konuda dediklerinizde pek yanlış bir şey yoktu zaten. Bu bir şeyi kanıtlamaz.

İddianız şuydu: 2 ay boşalmazsan retrograd ejakülasyona sebep olursun, spermlerin seni zehirler, körlük ve işitme kaybı bile yapar.

Bu iddianız yanlış olduğu gibi ısrar ettiniz, konuyu değiştirip farklı bilgilerle ortalığı karıştırdınız, ana iddianıza kanıt atmak yerine beni aşağıladınız, şimdi de arkamdan konuşmaya devam ediyorsunuz :D

:D hala ana konuyla bir alakanız yok. Retrograd ejakülasyon ile ilgili doğru birkaç belge paylaşmışsınızdır kaldırırlar. O konuda dediklerinizde pek yanlış bir şey yoktu zaten. Bu bir şeyi kanıtlamaz.

İddianız şuydu: 2 ay boşalmazsan retrograd ejakülasyona sebep olursun, spermlerin seni zehirler, körlük ve işitme kaybı bile yapar.

Bu iddianız yanlış olduğu gibi ısrar ettiniz, konuyu değiştirip farklı bilgilerle ortalığı karıştırdınız, ana iddianıza kanıt atmak yerine beni aşağıladınız, şimdi de arkamdan konuşmaya devam ediyorsunuz :D.

Arkadaşım konu sahibine hakaret ettiğinin farkındasın herhalde, konu ile alakalı yazacaksan yaz. Daha niye uzatıyorsun, sade körlük konusuna açıklık getirmem istenmiş, onu da raporla kendilerine bildireceğim. Sen yerinde rahat uyu.

Benim için değil ama hastaneye gittiğimi öğrenince benle arasına mesafe koyar ailemdekiler ve olası covid-19 bulaştırıcısı olurum onlar için. Ama gitmekte fayda var sanırım.
Hocam hastanelerde belirli şeylere dikkat ederseniz Covid açısından ek bir riskiniz olmaz. Önceden randevunuzu alıp, çift maskenizi takıp, sağa sola dokunmadan işinizi halledin. Eve gelince kıyafetlerinizi değiştirir, duş alırsınız. Yemek yaparken yaşadığınızı söylediğiniz endişeli düşüncelerinizi de göz önünde bulundurursak, kalp ve akciğer gibi hastalıklar dışlandıktan sonra bir panik bozukluğu yaşıyor olma ihtimaliniz var, bir uzmana danışmak ve gerekirse destek almak sorunlarınızı çözmede çok yardımcı olur. Psikiyatri konusunda pek bilgim yok, fazla yönlendiremiyorum kusuruma bakmayın. Başlığınızı da istemeden biraz kalabalıklaştırdım sizden özür dilerim o sebeple.
Daha niye uzatıyorsun, sade körlük konusuna açıklık getirmem istenmiş, onu da raporla kendilerine bildireceğim. Sen yerinde rahat uyu.
Moderasyon değil ben talep ediyorum sizden kanıtınızı. Benimle paylaşamadığınıza göre pek bir olay yok ortada, zaten olamaz da literatürde 2 ay boşalmayıp kendi spermi yüzünden görme kaybı yaşayan birisi olduğuna çok şüpheliyim :D Moderasyon beni pek ilgilendirmiyor açıkçası, kanıt olarak ne gösterdiğinizi, nasıl yönlendirdiğinizi, onların olayı doğru anlayıp anlamamış olması gibi birçok faktör var. Konuyu daha fazla boş boş doldurmamak adına bu da son mesajım olsun size.

Şizofren olma ihtimalinizde var. Bence bir doktordan yardım alın. Ama benim yardım edebileceğim en fazla namaz kılın diyebilirim. Allah'a dua edin. Namaz rahatlatıyor çünkü.
Beni yanlış anlamanı istemiyorum ama namaz kılmanın rahatlattigi iddiası tamamen psikolojiye dayanıyor. Psikolojik olarak kendini tembihleyip, buna inandırdığın için rahatliyorsun. Abdest almak ise vücudun belirli yerleri yıkandığı için rahatlatması normal. Dus ile aynı etki yani.

Konu sahibi arkadaşım, bir uzmana görün en kısa zamanda. Buradan teşhis koymanın imkanı yok.

1yıldır panik atak hastasıyım yaşım 13 biraz küçük ama yine de bu yazıyı yazıyorum panik atak genelde 5 ve 15 dakika arası süren çok korkunç zamanlardır panik atak zamanı kendinizi ölüyormuş gibi kalp krizi geçiriyormuş ya da boğuluyormuş gibi hissedersiniz kalbiniz çok hızlı atar ve kalp atışlarınızı hissedersiniz yanınızda birisini istersiniz yanınızda biri olmayınca korkarsınız ama aslında bunların hiçbiri olmaz siz sadece öyle zannedersiniz panik atak psikolojik sorundur yani sağlıkla alakası yoktur genelde 20-30 yaş kişilerde görünür Allah kimseye yaşattırmasın.

Beni yanlış anlamanı istemiyorum ama namaz kılmanın rahatlattigi iddiası tamamen psikolojiye dayanıyor. Psikolojik olarak kendini tembihleyip, buna inandırdığın için rahatliyorsun. Abdest almak ise vücudun belirli yerleri yıkandığı için rahatlatması normal. Dus ile aynı etki yani.

Konu sahibi arkadaşım, bir uzmana görün en kısa zamanda. Buradan teşhis koymanın imkanı yok.
Namazı rahatlattığı için kıldığımız falan yok. Zaten kimse namazı bir terapi veya yoga egzersizi olarak göremez, bu bir Allah'a yakınlaşma durumudur, bu yüzden rahatlarız.

Geri
Yukarı