Papara bir hesabı incelemeye neden alır?

benmuhammed

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul - Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: DDR3 12 GB
Ekran kartı: Intel(R) HD Graphics 4600 I NVIDIA GeForce GT 750M
Anakart: Bilmiyorum. (ASUS N550JV Laptop kullanmaktayım.)
İşlemci: Intel(R) Core(TM) İ7-4700HQ @2.40GHz
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Papara sanırsam bugün hesabımı incelemeye almış. Herhangi bir yasa dışı aktivitem yok, sadece şu sıralar Steam'den bir şeyler aldım. Bu normal bir kontrol mü yoksa hesabımda benden habersiz bir işlem mi yapılmış?

İyi sosyaller.

B79931C8-597C-49B5-8BD7-271C7FC575E1.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim böyle antin kuntin paralar dönmediği sürece işleme alınmaz, siz de yapmadım diyorsunuz. O yüzden büyük ihtimal rutin bir kontroldür. Elbette ki bu soruyu bizler yerine Papara destek ekibine sormanız çok daha uyguna kaçar :) İyi sosyaller.

Hocam çok sık işlem yaptınız mı?
Evet, steama 40TL 160TL 40TL şeklinde yükleme yaptım. Yaklaşık 1 saatte.

Benim bildiğim böyle antin kuntin paralar dönmediği sürece işleme alınmaz, siz de yapmadım diyorsunuz. O yüzden büyük ihtimal rutin bir kontroldür. Elbette ki bu soruyu bizler yerine Papara destek ekibine sormanız çok daha uyguna kaçar :) İyi sosyaller.
Ben elime para geçtikçe paparaya atıyorum genelde, aktif bir kullanıcıyım kısacası.

Sık işlem geçmişiyle alakalı değil bu olay, öyle olsaydı çoktan hesabım kapanmıştı. Günde onlarca kez işlem yaptığım oluyor buradan.

Papara destek ile iletişime geçip kanıt isteyin neden incelemeye almışlar diye. Ayrıca bugüne kadar kimsenin hesabının birdenbire kontrole alındığını duymadım, hesabınız üzerinden habersiz işlem yapılmış olabilir.

Sık işlem geçmişiyle alakalı değil bu olay, öyle olsaydı çoktan hesabım kapanmıştı. Günde onlarca kez işlem yaptığım oluyor buradan.

Papara destek ile iletişime geçip kanıt isteyin neden incelemeye almışlar diye. Ayrıca bugüne kadar kimsenin hesabının birdenbire kontrole alındığını duymadım, hesabınız üzerinden habersiz işlem yapılmış olabilir.

Canlı desteğe sorduğumda endişelenmemem gerektiğini, [email protected] adresine kimlik öz çekimi, kimlik ön yüzü ve e-Devlet'ten ikametgâh adresimin PDF'ini atmamı istediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı