Papara Black Card kaç günde gelir?

Benim kart Balıkesir'e 3 günde falan geldi, şimdi de kuryede gözüküyor son teslim tarihi bugün, eğer akşama kadar gelmez ise geçmiş olsun onlara. Malatya biraz daha geç olur, 6-7 günde şehre gelir, en geç 1 hafta falan sonra sizde olur diye tahmin ediyorum.

Benim kartım 4 ayda geldi :) Ocak ayında söylemiştim. 1 ay teslim edilemedi, şubat başında geri gitti. Aynı kartı nisan ayı gibi tekrar istedim, 2 hafta sonra eve gelmeden "geldik yoktunuz" diye sisteme girdiler, üstüne 2 tane şikayet yazınca 3 günde geldi.

1591625811163.png

Kendi süreci bu şekilde belirtilmiş. @r.yasar10 sizin şehre 3 günde gelmesi harika bir durum. Umarım kurye süreci de öyle hızlı olur. Benimki çileli oldu.

Eki Görüntüle 586025
Kendi süreci bu şekilde belirtilmiş. @r.yasar10 sizin şehre 3 günde gelmesi harika bir durum. Umarım kurye süreci de öyle hızlı olur. Benimki çileli oldu.
İstanbul çıkışlı olunca Balıkesir yakın olduğu için hızlı oldu benimki. Bu arada orada öyle yazıyor ama kart kuryeye verilince atılan postada verilen takip linkini açınca hedef teslim tarihi 10 gün sonrasını işaret ediyor.

İstanbul çıkışlı olunca Balıkesir yakın olduğu için hızlı oldu benimki. Bu arada orada öyle yazıyor ama kart kuryeye verilince atılan postada verilen takip linkini açınca hedef teslim tarihi 10 gün sonrasını işaret ediyor.
Aynen dedikleri süreç bulunduğunuz şehre gelme süresi aslında. Kurye de yoğun değilse o sürenin üzerine 3-4 güne ulaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı