Papara Black Card ne zaman gelir?

Aradan 20 gün geçti ve kart hala gelmedi. Kartı aldıktan 2 gün sonra (yani 18 Kasım 2020'de) kuryeye teslim edilmişti fakat hala kart elime ulaşmadı. Üstelik 19 Kasım gününde AGT Kurye takip sayfası çökmüştü. Yaklaşık 2-3 gün sonra tekrar açılır hale gelmişti. Yani AGT gerçekten oldukça berbat bir dağıtım şirketiymiş.

17 gündür "Dağıtım Bölgesine Sevk Edildi" diyor, bir ilerleme yok.

Ne yapmalıyım?
Beklemekten başka çareniz yok. Benim kart berbat kurye yüzünden 1 ay civarı bir sürede geldi.

Beklemekten başka çareniz yok. Benim kart berbat kurye yüzünden 1 ay civarı bir sürede geldi.
Sizce şikayet kaydı falan oluşturmalı mıyım?

Az önce bana AGT Kurye'den mesaj geldi. Kurye dağıtıma çıkmış. Mesajda adresinizi bugün ziyaret edeceğiz yazıyor.

Mesaj ve kurye takip sayfalarının resimleri şu şekilde;
IMG_20201227_120625.jpg

Screenshot_2020-12-27-12-00-42-116_com.microsoft.emmx.jpg

Sizce bugün gelir mi?

Son düzenleme:
Sizce şikayet kaydı falan oluşturmalı mıyım?

Az önce bana AGT Kurye'den mesaj geldi. Kurye dağıtıma çıkmış. Mesajda adresinizi bugün ziyaret edeceğiz yazıyor.

Mesaj ve kurye takip sayfalarının resimleri şu şekilde;
Eki Görüntüle 802865
Eki Görüntüle 802864

Sizce bugün gelir mi?
Hocam bana Carşamba günü aynı mesaj geldiği gün geldi. Akşam saat 20:00'da gelmişti.

An itibarıyla Papara Black Card geldi. Kurye geldiğinde kimliğimle kuryenin yanına gittim. Sonra bir sözleşme doldurulmasını istedi. Gerekli bilgileri söyledim ve bilgiler dolduruldu. Sonra ise kartımı alıp telefonumdan aktif etmek için Papara uygulamasını açtım. Aktif ederken şifre belirlememi istedi, ben de belirledim ve nihayet Papara Black kartım aktif oldu.

Hepinize teşekkür ediyorum. Anlaşılan AGT kurye gerçekten çok yavaş. 16 Kasım'da istediğim kart 27 Aralık'ta yani 41 günde geldi. Eğer Papara kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka kartın gelmesini uzun süre beklemeye hazır olun. Çünkü AGT kurye oldukça yavaş.

Şans işi, ilk alışımda yaklaşık 10 günde geldi. Kartım kaybolduğu için yenisini istedim 1 ay oldu hala gelmedi🙂
Eki Görüntüle 803218
Bana da zaten 1 aydan daha uzun sürede geldi. Kuryeye teslim edildikten sonra bana gelmesi 39 gün sürdü. 1 aydan daha fazla yani. Eğer 2 ay olduğu halde gelmediyse önce kuryeye ulaşmayı dene. Eğer kuryeye ulaşamazsan Papara'yı arayıp şikayet kaydı oluştur.
Ben hiç şikayet kaydı falan oluşturmadım, sabrettim. Fakat kuryenin telefon numaraları birkaç kere denediğimde kapalıydı. 39 günün sonunda da kart elime ulaştı.
Bazı arkadaşlara 6-7 günde gelmiş, bazılarına da 2 haftada gelmiş. Yani tamamen şans işi.

Bana da zaten 1 aydan daha uzun sürede geldi. Kuryeye teslim edildikten sonra bana gelmesi 39 gün sürdü. 1 aydan daha fazla yani. Eğer 2 ay olduğu halde gelmediyse önce kuryeye ulaşmayı dene. Eğer kuryeye ulaşamazsan Papara'yı arayıp şikayet kaydı oluştur.
Ben hiç şikayet kaydı falan oluşturmadım, sabrettim. Fakat kuryenin telefon numaraları birkaç kere denediğimde kapalıydı. 39 günün sonunda da kart elime ulaştı.
Bazı arkadaşlara 6-7 günde gelmiş, bazılarına da 2 haftada gelmiş. Yani tamamen şans işi.
Ben bu işlemleri 20. günden itibaren yapmaya başladım, önce AGT'nin bize ulaşın kısmından yazdım daha ama cevap vermediler sonra müşteri temsilcisini aradım ama takip numaranız geçersiz gibisinden bir şey söylediler, sonra Şikayetvar'a yazdım ve hemen geri dönüş sağladılar ama sonuç yine hüsran.

Yeni konular

Geri
Yukarı