Papara hesabı açmak sakıncalı mı?

Veli denetimine gerek olduğunu düşünmüyorum. Hemen herkese hesap bilgilerimi gibi önemli bilgileri verecek değilim.

Yaş sıkıntım yok zaten herhangi bir şey yapmadığım halde hesabım başka kişilerin eline geçer mi onu soruyorum.

Bir şey olmaz. Bir şey yapmadığın haldede başkasının eline geçmez. Bilmediğin sitelere girme. Backdoor gibi bir virüs yersen erişebilirler dikkat et virüs yememeye.

Veli denetimine gerek olduğunu düşünmüyorum. Hemen herkese hesap bilgilerimi gibi önemli bilgileri vercek değilim.

Yaş sıkıntım yok zaten herhangi bir şey yapmadığım halde hesabım başka kişilerin eline geçer mi onu soruyorum.
Hayır öyle bir şey olmaz, gereği kadar olgun olduğunu düşünüyorum. Gerektiği kadar paranı yükleyip kullan. Aşırı güvensiz hissettiğin yerler olursa en kötü sanal kart kullanırsın.

Veli denetimine gerek olduğunu düşünmüyorum. Hemen herkese hesap bilgilerimi gibi önemli bilgileri verecek değilim.

Geçmez ama hadi diyelim geçti zaten korktuğun işleri yapması için senin sen olduğunu doğrulatır.

Geçmez ama hadi diyelim geçti zaten korktuğun işleri yapması için senin sen olduğunu doğrulatır.

Bir şey olmaz. Bir şey yapmadığın haldede başkasının eline geçmez. Bilmediğin sitelere girme. Backdoor gibi bir virüs yersen erişebilirler dikkat et virüs yememeye.

Hayır geçmez geçmesi için bir neden yok.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Merhaba ben 14 yaşındayım Papara hesabı acmayi düşünüyorum sadece oyun ve belki küçük alışverişler yapmak için sıkıntı olur mu malum Papara dolandiricilari var.

İhtiyacın kadarını yükle derim ben o şekilde kullanıyorum lazım olursa biraz daha para ekliyorum. 2 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım ama güvenlik amaçlı öyle yapıyorum.

Hayır değil, gidip hesap falan kiralatmazsanız sıkıntı olmaz.
Veli denetimine gerek olduğunu düşünmüyorum. Hemen herkese hesap bilgilerimi gibi önemli bilgileri vercek değilim.

Geçmez hocam herhangi bir yere vermezseniz bilgilerinizi.

Geri
Yukarı