Papara hesabı sözleşmeli olmadı

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Az önce kartımı teslim aldım aktive ettim ama hesabım sözleşmeli olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım, ekiplerin imzaladığınız formu incelemesi gerek 1 hafta bekleyin dediler ama arkadaşlarımınki anında onaylanmıştı. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce kartımı teslim aldım aktive ettim ama hesabım sözleşmeli olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım, ekiplerin imzaladığınız formu incelemesi gerek 1 hafta bekleyin dediler ama arkadaşlarımınki anında onaylanmıştı. Ne yapmalıyım?
NFC özelliğiyle kimliği taratıp sözleşmeli hesaba geçebiliyorsun.

Hocam benim de anında onaylanmıştı. Ama kargoda falan bir sıkıntı oluşmuş olabilir. Beklemekten zarar gelmez.

Müşteri hizmetlerini dinleyin olabiliyor böyle şeyler bazı zamanlar.

Vallahi geçiştirmek için öyle dediler gibime geliyor hocam telefon denen bir şey var her şeyi yazıp çekiyorlar hiç bir arkadaşımda görmedim böyle bir şey zaten daha önce de Black Card sipariş ettim hesabım hemen sözleşmeli olmuştu ama kurye form imzalatmamıştı hesabımı 1 hafta sonra onaylı ya düşürdüler eğer bu sefer de sözleşmeli olmazsa bir daha Papara kullanmayacağım meraklı değilim ne olduğu belirsiz kargo şirketinin kuryelerinin kimliğimi çekip gitmelerine.

18 yaş altı isen velinin sözleşmeli olup seni onaylaması lazım.

Black Card sipariş edip sözleşmeliye geçebiliyorsunuz hocam o dediğiniz ya başka kart türleri için ya da tamamen hikaye herkes direk sipariş edip kullanıyor yok 18 yaş yok veli falan dinlemiyorlar.

Vallahi geçiştirmek için öyle dediler gibime geliyor hocam telefon denen bir şey var her şeyi yazıp çekiyorlar hiçbir arkadaşımda görmedim böyle bir şey zaten daha önce de Black Card sipariş ettim hesabım hemen sözleşmeli olmuştu ama kurye form imzalatmamıştı hesabımı 1 hafta sonra onaylı ya düşürdüler eğer bu sefer de sözleşmeli olmazsa bir daha Papara kullanmayacağım meraklı değilim ne olduğu belirsiz kargo şirketinin kuryelerinin kimliğimi çekip gitmelerine.

Black Card sipariş edip sözleşmeliye geçebiliyorsunuz hocam o dediğiniz ya başka kart türleri için ya da tamamen hikaye herkes direk sipariş edip kullanıyor yok 18 yaş yok veli falan dinlemiyorlar.

Arkadaşımda Black Card vardı o 18 yaş olayı var yüklü miktarda harcama yaparken filan arkadaşımın velisinin onaylaması gerekiyordu.

Arkadaşımda Black Card vardı o 18 yaş olayı var yüklü miktarda harcama yaparken filan arkadaşımın velisinin onaylaması gerekiyordu.
1710010154575.png

@kakashiimadara Eskiden aldıysanız eskiden alınanlar devam ediyor. Dediğiniz gibi ise sipariş vereyim. Sırf bu konudan dolayı iptal etmiştim siparişi.
Sürekli yaptığın alışverişlerde filan veli onayı gerekiyor yeni düzenlemeyle.

@kakashiimadara Eskiden aldıysanız eskiden alınanlar devam ediyor. Dediğiniz gibi ise sipariş vereyim. Sırf bu konudan dolayı iptal etmiştim siparişi.
18 üstüysen sorun olmuyor zaten black card olmasa bile sözleşmeli hesaba geçebiliyorsun.

Geri
Yukarı