Papara Kart alınır mı?

her türlü alınır

• Tüm dünyada geçiyo
  • Kart ücreti, aylık ücret, aidat yok
  • Cashback ile anında nakit kazandırıyormuş sanırım
  • ATM'den para da yatırılıyor
  • Temassız ödeme var
  • 500.000 TL hesap limiti var (neden var)
  • ATM'den para çekiliyo
  • Aylık 500 TL'ye kadar ücretsiz para çekiliyo bu ininalde yıllık çekiliyor diye biliyorum
Bide üstüne 2020 sonuna kadar netflix üyeliklerini, youtube premium üyeliklerinin yarı fiyatını o karşılıyormuş

Bende var Black kart 18 yaşında değilim.

Bende var Black kart 18 yaşında değilim.

Black kart alabilirsiniz. Ancak özelliklerinden tam yararlanamazsınız. Limitler onaylı hesaba karşı daha düşük olur. Sözleşmesiz ve sözleşmeli hesaba bir örnek. Para çekme özelliği bile kullanılamıyor. @superturk
Emin misiniz?

Nasıl çıkardınız? Direk uygulama üzerinden başvuru mu yaptınız?
Evet uygulama üzerinden her şey.

Dosya Ekleri

• 192E238C-ECCD-4056-96BF-D3507C9DA3AC.png
    192E238C-ECCD-4056-96BF-D3507C9DA3AC.png
    48,3 KB · Görüntüleme: 72
  • A334D07E-5D7D-4E45-997B-BEEA912F6E66.png
    A334D07E-5D7D-4E45-997B-BEEA912F6E66.png
    45,7 KB · Görüntüleme: 446
Black Card'da da, normal kartta da aylık ücret alınmıyor.
Black Card için sözleşme imzalanıyor, yaş sınırı var mı bilmiyorum. Ben ilk çıkarttıkları zaman almıştım, herhangi bir yaşla ilgili soru sormadılar. O yüzden emin değilim. Destekle iletişime geçip bilgi alabilirsin.
Başka sorun varsa yazabilirsin.

Tosla kullan. Aylık ücret yok. Para yüklerken ve çekerken de ücret yok. Akbank ATM'lerinden telefonun sayesinde kartsız para çekebiliyorsun. Ayrıca her ay kampanyaları var. Mesela hepsiburada.com'dan 100 liralık ürün al 25 lirası geri iade. Aynı fırsatları n11.com, trendyol.com ve gittigidiyor.com için de yaptılar. Hem takipçi ve takip sistemi var. Grup kurabiliyorsun. İnstagram gibi. Sadece saçma videolar yok :).

Black kart alabilirsiniz. Ancak özelliklerinden tam yararlanamazsınız. Limitler onaylı hesaba karşı daha düşük olur. Sözleşmesiz ve sözleşmeli hesaba bir örnek. Para çekme özelliği bile kullanılamıyor. @superturk

Evet uygulama üzerinden her şey.
Hesap onaylama için yaş sınırı yok. Az önce kimlik ile onayladım. Sadece kart almadım daha. Black kartta sınır olduğuna emin misiniz?
Tosla kullan. Aylık ücret yok. Para yüklerken ve çekerken de ücret yok. Akbank ATM'lerinden telefonun sayesinde kartsız para çekebiliyorsun. Ayrıca her ay kampanyaları var. Mesela hepsiburada.com'dan 100 liralık ürün al 25 lirası geri iade. Aynı fırsatları n11.com, trendyol.com ve gittigidiyor.com için de yaptılar. Hem takipçi ve takip sistemi var. Grup kurabiliyorsun. İnstagram gibi. Sadece saçma videolar yok :).

Tosla kullanıyorsunuz sanırım. Memnun musunuz veya daha önce papara kullandınız mı hiç?

Tosla kullanıyorsunuz sanırım. Memnun musunuz veya daha önce papara kullandınız mı hiç?
Sözleşme yapmadığınız sürece limitleriniz ilk attığım görseldeki gibi olacak.

50.000 tl yani sanırım öyle mi? Onun dışında black kart çıkarabiliyorum yani şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı