Papara kart iyi mi?

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
Daha önce İninal Kart kullandım. Her yükleme yaptığımda ve aylık olarak 2TL kesmesi ve içindeki parayı çekemem dolayısıyla iptal ettim. Fakat Papara'da aylık ücret yok ve içindeki para çekilebilir görünüyor. Nasıl yani kartı bir kez aldıktan sonra bir daha hiç kart için ücret ödemeyecek miyim? Bana tuzak gibi geldi gerçekten öyle mi? Kullananlar tavsiye eder misiniz? 2005'li biri yasal olarak bu kartı kendi üstüne yapabilir mi?

Daha önce ininal kart kullandım. Her yükleme yaptığımda ve aylık olarak 2TL kesmesi ve içindeki parayı çekemem dolayısıyla iptal ettim. Fakat Papara'da aylık ücret yok ve içindeki para çekilebilir görünüyor. Nasıl yani kartı bir kez aldıktan sonra bir daha hiç kart için ücret ödemeyecek miyim? Bana tuzak gibi geldi gerçekten öyle mi? Kullananlar tavsiye eder misiniz? 2005'li biri yasal olarak bu kartı kendi üstüne yapabilir mi?

Bu aralar geç para yatması dışında Ininal'ı ezer geçer.

Zamanında ben de ininal kullanıyordum, Papara'ya geçtikten sonra başka hiçbir ön ödemeli kartın yüzüne bakmadım. Bu kadar net söylüyorum. Hemen geçmelisin.

1 yıl oldu kullanalı. Evet uygulamayı indirip bilgileri verdikten sonra ücretsiz bir şekilde kapına kadar gönderiyorlar. Bütün Atm'lerde ücretsiz bir şekilde para yatırıp/çekebilirken (Herhangi bir ücreti yok) aynı zamanda normal banka hesabı üzerinden de çekip/yatırabiliyorsun. (Banka hesabı da senin olması kaydıyla.) Ayda 500TL yatırıp/çekme limiti var. Üstünü de yapabiliyorsun ama belirli miktar para kesiyor. Onun dışında cashback özelliği var. Netflix, spotify, Eczane gibi harcamalarını bu kart ile yaparsan belirli bir miktar geri iade alıyorsun. 50TL eczane alışverişini kullanmıştım ve 25tl geri almıştım. Onunla da spotify üyeliği aldım ve 10 lira geri aldım. 10 liram kaldı. Çok kullanışlı bir kart.

Daha önce İninal Kart kullandım. Her yükleme yaptığımda ve aylık olarak 2TL kesmesi ve içindeki parayı çekemem dolayısıyla iptal ettim. Fakat Papara'da aylık ücret yok ve içindeki para çekilebilir görünüyor. Nasıl yani kartı bir kez aldıktan sonra bir daha hiç kart için ücret ödemeyecek miyim? Bana tuzak gibi geldi gerçekten öyle mi? Kullananlar tavsiye eder misiniz? 2005'li biri yasal olarak bu kartı kendi üstüne yapabilir mi?
2006'lıyım sorunsuz aldım ve kullanıyorum.

Geri
Yukarı