Çözüldü Papara nasıl para kazanıyor?

• Konuyu başlatan Yuny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 37B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Birincisi @Uton'nin yazdığı gibi komisyon ücretleri, ikincisi ise varolan hesaptaki paranın işletilmesi yani şöyle açıklayabilirim sizin hesabınızda 5.000 TL var benim hesabımda 3.000 TL var başkasının 12.000 TL bunların hepsi tek bir yerde toplanıyor ve bu para işletiliyor. Yani örneğin papara üyelerinin hesaplarında toplam 10.000.000 TL olduğunu düşünün bu paranın aylık faizi %12,5 faizle 104.000 TL (5.000 küsür TL stopaja gidiyor net hali 104.000)
İninal bıktırdı, Papara'ya geçtim. Normalde aylık 2 TL kestiği, her işlemde soygun gibi para almadığı yetmezmiş gibi en son parama el koydu, havale yapacaktım kartımdaki 300 TL'yi, yeni sistem getirmişler 18 yaş altı olduğumdan dolayı havale yapamıyormuşum, önceden çok güzel yapıyordum. Yeni hesap açtım 18 yaş üstü, bari ininalden ininale yollarım oradan da havale yaparım diye bu sefer de ininal Plus mı Pro mu ne değişik bir üyelik istedi para mahsur kaldı hesapta en son 1 saat yürüyüp ATM'ye gidip çektim ondan da 5 TL ücret alıyordu 300 vermedi 290 verdi, anlayacağınız ininal tamamen yasal soygun yapıyor.

Konunun üzerinden çok geçmiş, en son Amazon üyeliğim benden dolar çekmiş, ininal de karttaki tüm paramı vermiş ben de sinirlendim çöpe attım kartı, Papara ve Akbank kullanıyorum şimdi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı