Papara Netflix'i ödemiyor

Yamaner

Hectopat
Merhabalar, bugün Papara kartıma 20 TL yatırdım Netflix 15 TL Papara ile alınıyor diye duydum ama üyeliğimi başlatmaya çalıştığımda şöyle diyor sanal kart oluşturdum hala aynı nasıl yapabilirim?

1629372295578.png

Merhabalar, bugün Papara kartıma 20 TL yatırdım Netflix 15 TL Papara ile alınıyor diye duydum ama üyeliğimi başlatmaya çalıştığımda şöyle diyor sanal kart oluşturdum hala aynı nasıl yapabilirim?

Eki Görüntüle 1142411
Hocam fiyatlar değişti en düşük paket 26,99 TL

Eki Görüntüle 1142411

Hayır kaç tly'se onu çekiyor Papara sana 15TL'sini geri ödüyor yani Netflix üyeliği kaç TL ise o kadar para olmalı.

Netflix'in en düşük paketi 26,99 TL.
Netflix'i satın almak için kartında yeterli para olması lazım. Harcama sonrası yüzde 50 ve en azla 15 TL'ye kadar iade ediyor. Yani 15 TL indirimli satmıyor. Parayı iade ediyor.

Netflix üyeliği ne kadar ise o kadar para yatırmalısınız ki satın alabilesiniz. Satın aldıktan sonra paranın yarısı size iade edilecek Papara ödeyecek kalanını.

Geri
Yukarı