Papara sanal Card ile ücretsiz abonelik almak

Nymphe

Hectopat
Yer
Serbia
Daha fazla  
Arkadaşlar sanal kart oluşturup Kaspersky Microsoft 365 gibi ücretsiz deneme sürümünü kullanıcılarla paylaşan servislerden abonelik aldım. Aldıktan sonra kartın harcama limitini fulleyip kartı sildim, deneme sürümüm bittiğinde devam etmem için onay istediler onayladım SMS geldi girdim ve ödeme onaylandı kartlarımı, banka hesaplarımı kontrol ettim herhangi bir para çıkışı yok hala da kullanıyorum, ne yapmamı önerirsiniz? Hepsinde çalışmadı tabii ki hangi serviste çalıştığı bende kalsın müşteri hizmetleri ile iletişime geçeceğim herhangi bir yaptırımları olur mu bana karşı? Yoksa sessiz mi kalayım?

Deneme surumu hocam sonucta. Sorun olmaz deneme suresi bitince odeme alamiyoruz der sizde iptal edersiniz.

Hocam hiçbir şey olmaz mesela Kaspersky Plus aldınız diyelim 30 gün sonra o bittiğinde sizin sanal kartınızdan para çekmeye çalışacak fakat ortada kart olmadığı için hiçbir şey çekemeyecek.

Deneme sürümü bittikten sonra yaklaşık 15 gün kullandım ücret ödemeden bunun bir yaptırımı olmaz değil mi?
Hocam sanal kartı sildiğin için bi sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Büyük ihtimalle siz üyeliği devam ettir dediğinizde ödemeniz gereken ücrete bir yenisi daha yüklenmiştir ama ortada bir kart yok sonuçta.

+Düzeltme
Hocam sen sms'i onayladım diyorsun onun için faturandan herhangi bir ücret çekilirmi bilemedim vallaha 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı