Papara Teal Card değiştirilmiş

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Bildiğiniz gibi Papara'dan istediğimiz renk kart söyleyebiliyoruz. Ben de Teal Card söyledim ve Lite Card arasında tasarımsal açıdan farklılıkları var.

58195A42-107F-4F70-A696-C22655838997.jpeg

EFBCF2A7-8284-44F1-BF6D-9F68FC46D2C3.jpeg

Gördüğüniz gibi yazı tipleri değiştirilmiş. (Üstteki papara lite card)

image.jpg

Ve aralarında renk farkı da var. Sizce hangisi daha iyi olmuş?

Papara uygulaması üzerinden. Black card kısmında artık her renk var.
Kargo ücreti 20₺ talep ediyor, siparişi oluşturduğum zaman Black gibi baskılı bir kart mı geliyor yoksa diğer kartlar gibi bir Lite Card çeşiti mi? Birde Black Card iptali gerçekleşmez değil mi? 2. kart talebi olarak algılanmıyordur sanıyorum.

Kargo ücreti 20₺ talep ediyor, siparişi oluşturduğum zaman Black gibi baskılı bir kart mı geliyor yoksa diğer kartlar gibi bir Lite Card çeşiti mi? Birde Black Card iptali gerçekleşmez değil mi? 2. kart talebi olarak algılanmıyordur sanıyorum.
Black card iptal edilmiyor. İsim yazmıyor artık yani lite card çeşiti diyebiliriz. Ama üstünde lite yazmıyor.

Kart üretimi E-Kart'tan Plastkart'a geçmiş, font değişikliği belki ondan olabilir.
İkisinin arasındaki bir diğer fark ise arkadaki hologram. Birinde normal hologram varken diğerinde "Debit" yazılı banka kartı hologramı var.

Keşke Visa seçimi de olsa, Visa olanların arka tasarımı çok hoşuma gidiyor.
IMG_20230106_121547~2.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı