Para biriktirmek için nerede çalışabilirim?

Kardeşim amacın para biriktirmek mi ve yaşın buna uygun mu bilmiyorum ama yazları otellerde komilik yapabilirsin. Güzel bir otelde komilik yapabilecek gücün varsa tavsiye ederim.

Orta boyutta bir esnaf lokantasın da Komi'lik yapabilirsin eğer şansın varsa sahipleri karı koca veya tek kişi olsada +45 yaş olsun kendi çocuğun gibi iyi davranıp biraz daha fazla para alabilirsiniz ben 2yaz önce 11 yaşında bi arkadaşımla ikili çalışmıştık ben biriktirip laptop arkadaşım ipad mini almıştı.

Orta boyutta bir esnaf lokantasın da Komi'lik yapabilirsin eğer şansın varsa sahipleri karı koca veya tek kişi olsa da +45 yaş olsun kendi çocuğun gibi iyi davranıp biraz daha fazla para alabilirsiniz ben 2yaz önce 11 yaşında bir arkadaşımla ikili çalışmıştık ben biriktirip laptop arkadaşım iPad mini almıştı.

Sevdim, ama çok affedersin ama çakallık bu :)

Sevdim, ama çok affedersin ama çakallık bu :)
Yanlış yazmışım kişiler +45 yaş olunca size kendi çocuğuymuşsunuz gibi davranıyor o yanlış olmuş ve yaşlı veya aile olunca daha mutlu ve uyumlu olduğu için sizinle iyi anlaşıp biraz daha çok para verebilir diye dedim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı