Para isteyen çocuklara ne yapılabilir?

Bunlar öyle tek bir yere çıkmaz genellikle farklı yerlerde çalar çırparlar ama görürsem bir dhaa çekçem köşeye ölümüne dövcem.
Eğer o muhittlerse çıkarlar, mahalleyi kolluyorlardır. Kimden ne koparırsa hesabı ama biri çıkarsa anca başını koparır.

Eğer o muhittlerse çıkarlar, mahalleyi kolluyorlardır. Kimden ne koparırsa hesabı ama biri çıkarsa anca başını koparır.
Vallahi hocam böyleleri bulmuş küçük kardeşimizi bulmuş sessiz sedasız güzel insanları artistlik yapıyorlar bana denk gelseler neler yaparım neler delikanlılığıda öğretirim kabadayılığıda. Öyle sessiz küçük çocukları bulup ahkam kesmeleri ne kolay.

Vallahi hocam böyleleri bulmuş küçük kardeşimizi bulmuş sessiz sedasız güzel insanları artistlik yapıyorlar bana denk gelseler neler yaparım neler delikanlılığıda öğretirim kabadayılığıda. Öyle sessiz küçük çocukları bulup ahkam kesmeleri ne kolay.

Gerçekten öyle normalde gözü gülen çocuk şu an ağzını bıçak açmıyor hepsini toplayıp döveceksin o zaman akılları başlarına gelecek.

Gerçekten öyle normalde gözü gülen çocuk şu an ağzını bıçak açmıyor hepsini toplayıp döveceksin o zaman akılları başlarına gelecek.
Hocam cesaret verin ona moral verin ben hallederim ben onlara gününü gösteririm sen üzülme filan gibi laflar edin çocuğun psikolojisini bozmuşlar terbiyesizler düzenbazlar eşkiyalar ayrıca hocam kardeşinizde büyüme çağında olacağı zaman dövüş sanatları kurslarına filan gitmesini tavsiye edin.

Ne yani yapacak bir şey yok mu dediler?
Bunlar 15 yaşında kardeşim bırak kelepçe takmayı ifadesini bile alamayız deyip çaylarını içmiş beyefendiler. Yani tabiri caiz'se reşit değiller bir şey yapamazlarmış zaten ülkede kanun yok. Muz cumhuriyetinde yaşıyor gibiyiz şu an.

Ne yani yapacak bir şey yok mu dediler?

Gittim adama rica ettim işte böyle böyle elimde kamera kayıtları var kamera kayıtlarında bir flash belleğe attım sonra bunları gösterdim polislere bir komsere oradaki en üste gittim çayını kahvesini almış bana bakıyor diyor sence ne yapalım ben nereden bileyim yani polis miyim sonra ben dedim hani ben size burada bir çözüm için geldim dedim ne yapmalıyız hani elinde her türlü kanıt var bir de hani çocukların para istediğinde mikrofon zaten kayıt ediyor dedim ki en azından dedim gelin dedim sokağa bir iki tanesi polis koyun böyle şeyler yapan insanlar var her zaman oluyor dedim bak bu olaylar çok kötü yerlere gider adamlar hala diyor ki hiçbir şey yapamayız bende sinirle çıktım gittim her şeyden önce canım kardeşime üzüldüm bir insan evladı niye böyle yapar sokakta gördüğü 15 yaşındaki çocuktan para ister üstüne bıçak çeker bu ülkenin polisleri de yerin dibine batsın aldıkları maaş ben yazılım mühendisiyim belki benimle eşit maaş alıyorlar insanların sorunları ile bile ilgilenmiyorlar.

Hocam cesaret verin ona moral verin ben hallederim ben onlara gününü gösteririm sen üzülme filan gibi laflar edin çocuğun psikolojisini bozmuşlar terbiyesizler düzenbazlar eşkiyalar ayrıca hocam kardeşinizde büyüme çağında olacağı zaman dövüş sanatları kurslarına filan gitmesini tavsiye edin.

Kendisi çok iyi bir topçudur U16 da maça çıkıyor takımının kaptanı.

O çocuklar çekip bıçaklasa bile yaştan dolayı çok yatacağını zannetmiyorum maalesef, o yüzden kavgaya girişmek riskli bence. Evde ruhsatlı silah bulundurmak belki göz dağı verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı