Para kazanmak için ne yapmalıyım?

Pasif gelir elde edebileceğin yollar var. Elin yatkınsa bir şeyler üret. Dilin iyiyse çevirmenlik yap. Sosyal yeteneklerin iyiyse bir yerde müşteri hizmetleri olarak çalış.

Klişe olacak ama yazılım öğren. Belki çok yeteneklisindir, çeşitli firmalara freelancer olarak çalışmanın yolları var.

O kadar vaktim yok malesef evimize en yakın esnaf 30 dakika uzaklıkta ve okulum şu anık bayağı bi yoğun :(

Kendinizi en iyi siz tanıyorsunuz, ne gibi yetenekleriniz var o alanla ilgili ustalaşmaya çalışabilirsiniz?
Çok çalışmak istiyorsanız fiziksel olarak çalışabilirsiniz(Yakınınızın yanında vb.).

Pasif gelir elde edebileceğin yollar var. Elin yatkınsa bir şeyler üret. Dilin iyiyse çevirmenlik yap. Sosyal yeteneklerin iyiyse bir yerde müşteri hizmetleri olarak çalış.

Klişe olacak ama yazılım öğren. Belki çok yeteneklisindir, çeşitli firmalara freelancer olarak çalışmanın yolları var.
Yazılım üzerine düşünüyorum fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum ama müdürümüz yazılımla ilgileniyor ondan bana rehber olmasını istemeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı